Syrenka i rajdy

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych jedno lub dwuśladach, szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Syrenka i rajdy

Postprzez c3p0 » czwartek, 20 września 2007, 22:05

Ktoś musi zapełnić to miejsce, więc postanowiłem być pierwszy. Ostatnio dostałem od tatki takie fajne pamiątki (dla mojego synka). Na razie tylko zdjęcia (zbieram kasę na skany i archiwizacje). Jest to tylko kilka sztuk z całej kolekcji. Mam nadzieję że Wam się spodobają. Jest to podwalina motoryzacji przez duże "M". :mrgreen:
Uprzejmie informuję że zdjęcia te nie mogą być nigdzie publikowane bez kontaktu ze mną Proszę mi nie mieć tago za złe ale jest to pamiątka rodzinna i mam dla niej szacunek (a ludzie różni są).
Mam jeszcze dużo znaczków które to załogi dostawały przy okazji startów. Będzie ładny dzień to je tutaj dokleję (chyba że nikt się tym nie zainteresuje).
Kierowcą tych bolidów jest Krzysztof Piotrowski, o pilotów proszę się nie pytać bo było ich kilku. Wiadomo mi jest że jednym z "wielu" był niejaki Masłowiec. Wiedzę uzupełnie i też mogę dokleić (jakby to kogo interesowało).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Powrót w "komarzym" stylu :P
Avatar użytkownika
c3p0
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:28
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Syrenka i rajdy

Postprzez Seweryn » czwartek, 20 września 2007, 22:14

Genialne, prosze o wiecej. Ja jestem z tych co lubia stare rajdy ;)
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2075
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Syrenka i rajdy

Postprzez c3p0 » czwartek, 20 września 2007, 22:18

Jak zrobię skany i archiwizację to of course wkleję (czyt. po wypłacie). Najprawdopodobniej będzie to początek przyszłego miesiąca. W sobotę mogę znaczki "pstryknąć" :mrgreen:
Powrót w "komarzym" stylu :P
Avatar użytkownika
c3p0
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Syrenka i rajdy

Postprzez ADI » niedziela, 14 października 2007, 22:55

Czadowe! Naprawdę miło popatrzeć... bardzo miło...
Ja również proszę o więcej :)
ADI
 


Powrót do Pojazdy cywilne - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości