Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych jedno lub dwuśladach, szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez ojciec_chrzestny66 » piątek, 27 czerwca 2008, 19:16

Witam ! Szukam zdjęć Subaru Imprezy Leszka Kuzaja z 60 Rajdu Polski z 2003 r. i nie mogę znaleźć nigdzię :/ Będe wdzięczny za pomoc.
ojciec_chrzestny66
 

Reklama

Re: Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez jasonx_87 » piątek, 27 czerwca 2008, 20:21

ojciec_chrzestny66, faktycznie ciężko znaleźć te zdjęcia. Zapewnie jest ich niewiele w Internecie, bowiem wtedy w 60 Rajdzie Polski Kuzaj miał awarię samochodu i został wyeliminowany. Znalazłem tylko takie zdjęcie..

Obrazek
Subaru Impreza WRC S8

Pozdrowienia! ;o)
jasonx_87
 

Re: Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez ojciec_chrzestny66 » piątek, 27 czerwca 2008, 21:19

jasonx_87 napisał(a):bowiem wtedy w 60 Rajdzie Polski Kuzaj miał awarię samochodu i został wyeliminowany.

Jak to zwykle bywało u Kuzaja... :D
W Rzeszowskim Rajdzie, chyba 3 razy miał awarie czy wypadek, rok po roku.

Dzięki Ci bardzo za zdjęcia ! Ale... Kupiłem na allegro kalki i to nie to...
ojciec_chrzestny66
 

Re: Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez jasonx_87 » sobota, 28 czerwca 2008, 18:39

ojciec_chrzestny66 napisał(a):Dzięki Ci bardzo za zdjęcia ! Ale... Kupiłem na allegro kalki i to nie to...


A no właśnie zauważyłem na Allegro że były te kalki nawet, możesz mi przysłać szczególne zdjęcie, najlepiej powiększony skan, to wyślę je swojemu krewnemu co zwiedza z kolei wszystkie rajdy Polski.. Może on będzie miał jakieś relacje z 60 Rajdu Polski. ;o)
jasonx_87
 

Re: Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez krzysiekg » poniedziałek, 7 lipca 2008, 22:40

nie znajdziesz duzo zdjęć Kuzaja z tego rajdu bo miał wypadek już na początku OS1, na dysku znalazłem 2 fotki z shakedown'u:

Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Krzysiek
Avatar użytkownika
krzysiekg
 
Posty: 208
Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2007, 09:28
Lokalizacja: Enfield

Re: Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez Siela » środa, 20 sierpnia 2008, 09:19

szukaj zdjęc w archiwum galerii strony www.autoklub.pl Generalnie zajmuje się panzerką ale widzę, że na tym forum nie brakuje fanów rajdów samochodowych :)Pozdrawiam wszystkich!
Siela
 

Re: Subaru Impreza z 60 Rajdu Polski Kuzaja

Postprzez ojciec_chrzestny66 » piątek, 29 sierpnia 2008, 10:21

Witam ! Panowie dziękuje Wam bardzo za pomoc i przepraszam za tempo ale nie było mnie w kraju. Jeszcze raz dzięki za pomoc :)
ojciec_chrzestny66
 


Powrót do Pojazdy cywilne - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron