Subaru Sambar Aoshima 1/24

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Subaru Sambar Aoshima 1/24

Postprzez MesserDesign » sobota, 21 marca 2020, 09:57

Witajcie, 
Dziś na warsztat trafia mikrovan z kraju kwitnącej wiśni. Model jest starutki, podwozie przystosowane do podświetlenia ( bateryjki, włącznik, otwory w kaście ), wnętrze bardzo ubogie i uproszczone, więc szału nie ma. Mamy za to dwa rodzaje felg i całą ramkę dodatków w postaci wysokiego dachu, kangura, pontonu wraz z wiosłami i sprzętem do nurkowania oraz deskę surfingową. 
Tradycyjnie zacząłem od karoserii. Pogłębiłem linie podziału, usunąłem wycieraczki i psiknąłem podkładem. Na to poszła baza ( 3/4 modelu ) Sky Blue Vallejo, dół Deep Yellow Vallejo. Następnie Transparent Yellow i Orange Vallejo. Chmury - baza to White Vallejo naniesiony z aerografu, następnie cienie ( szary mieszany z białej i czarnej Vallejo ) i rozjaśnienia malowane z pędzla w/w farbami.  Palemki również z pędzla Black Vallejo. Tak się to na obecną chwilę prezentuje ( czarne plastiki tylko do przymiarki założone ):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zdjęcia celowo ciemne by było widać chmury. Teraz bezbarwny i dalsze zabiegi.
Pozdrawiam
MesserDesign
MesserDesign

Reklama

Re: Subaru Sambar Aoshima 1/24

Postprzez PawełMT » sobota, 21 marca 2020, 13:22

Świetny wakacyjny motyw na tym Subaru ;o)
Bardzo mi się podoba cały ten samochodzik i czekam na kolejne zdjęcia z budowy! ;o)
PawełMT

Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat