Scania R620 Atelier - Italeri 1:24

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Scania R620 Atelier - Italeri 1:24

Postprzez maciej_1988 » czwartek, 12 lutego 2015, 17:12

Witam, jako że to mój 1 post przedstawię się - mam na imię Maciej, mam 26 lat. Modelarstwem bawiłem się kiedyś będąc dzieckiem, dosłownie się bawiłem patrząc jakie teraz niektórzy z Was robią modele.

Model Scani kupiłem ok 7 lat temu, wtedy chciałem wrócić do modelarstwa, niestety w okresie studiów nie miałem na to czasu więc teraz po studiach wracam na nowo :) Niewiele elementów modelu było już "kiedyś" złożone i pomalowane. Przeznaczam go na naukę składania, malowania aerografem, kalek, ew. brudzenia i wszystkiego innego. Z ogólnego braku czasu postępy będą szły powoli ale mam nadzieję że dotrwam do końca. Poniżej przedstawiam zdjęcia tego co zrobiłem kiedyś i jak obecnie to wygląda.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolega z innego forum pokazał mi błąd - źle wklejony element ściany tylnej kabiny - zdjęcia poniżej przed i po poprawie.

Obrazek

Obrazek

Mam pewien problem z malowaniem podkładem i kolorami również. Wszystko formy Vallejo, farby rozcieńczane Airbrush Thinner Vallejo - aero zwykle na początku pluje mi takimi plamkami farby, dodam że aero na pewno czysty w środku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnie zdjęcie to naczepa którą jednocześnie składam - relacja z budowy będzie w osobnym wątku :)
maciej_1988
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 23:52

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Scania R620 Atelier - Italeri 1:24

Postprzez darkinvaider » czwartek, 12 lutego 2015, 17:24

witam!- czy masz wyłapywacz kurzu i wody w aerografie? te kropelki mi wyglądają na wodę ktora sie skrapla w wężu- i przedostaje się do aerografu...
Avatar użytkownika
darkinvaider
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela, 20 października 2013, 23:09
Lokalizacja: Białystok /Dublin


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości