Mazda RX-7 Tamiya 1:24 OPEN

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: Mazda RX-7 Tamiya 1:24 OPEN

Postprzez Krzychu126 » środa, 13 marca 2013, 17:44

Cześć!
Jeśli chodzi o pasy to te zamontowane są właśnie od Sparco, kierownicy nie będę zmieniał, Momo robi nawet dywaniki i gałki zmiany biegów a gałkę zrobiłem inną niż seryjna. Nad progami się zastanawiałem jednak taka zwykła, nieco niższa listewka mi sie tu nie widziała. Gdyby jeszcze tylny był jakoś obniżony to próg rzecz jasna też musiałby być przerobiony, a tak są tylko dwie lotki na przodzie i z seryjną linią autka komponują sie chyba dobrze :)

PS: Messer - może jakaś następna RX-7 będzie bardziej zmodyfikowana :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 18:50

Reklama

Re: Mazda RX-7 Tamiya 1:24 OPEN

Postprzez Krzychu126 » poniedziałek, 18 marca 2013, 16:16

Cześć koledzy!

Mazda "rośnie", a raczej stadium zaawansowania budowy posuwa się do przodu. Co takiego sie stało z modelem? Ano karoseria otrzymała linie podziału, moje pierwsze w życiu, "Miss Panel Lines" to nie jest ale pod remizą nawet ujdzie :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na razie to tyle, dokonam jeszcze poprawek linii w kilku miejscach i biorę się za polerkę. Później będą uszczelki szyb... nie cierpię tego... zobaczymy czy taśma nie będzie zostawiać kleju na lakierze jak to ma u mnie w zwyczaju. Do zrobienia są też światła w przednim i tylnym zderzaku.

Tak wiec teraz to wszystko.

Pozdrawiam!
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 18:50

Re: Mazda RX-7 Tamiya 1:24 OPEN

Postprzez MesserDesign » poniedziałek, 18 marca 2013, 17:39

Krzychu - błagam zmywaj te linie jak najszybciej :shock:
Wybacz ale wygląda to gorzej niż źle. Popsułeś tymi panel lines cały model :cry:

Zmyj je, zapuść jasno szarą farbą - cieniuteńkim pędzelkiem. I tym razem je zapuść a nie maluj. Jak różnica? A no taka, że zapuszczasz przez mocne rozcieńczenie farby, cienkim pędzelkiem - dotykasz tak nasączonym pędzelkiem linii podziału, a farba sama ładnie się rozleje w niej.

Ratuj ten model puki się da ! I się nie poddawaj :!:

Pozdrawiam
MesserDesign
Avatar użytkownika
MesserDesign

Animal Planet
 
Posty: 1198
Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2010, 22:40

Re: Mazda RX-7 Tamiya 1:24 OPEN

Postprzez Krzychu126 » sobota, 30 marca 2013, 17:43

Model skończony, zapraszam do galerii! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 18:50

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości