Mercedes-Benz CLK DTM 2000 TEAM D2 - Tamiya 1/24 - STANDART

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Mercedes-Benz CLK DTM 2000 TEAM D2 - Tamiya 1/24 - STANDART

Postprzez _fiber_ » piątek, 24 lipca 2009, 15:59

Witam.

Wiem że już konkurs właściwie się kończy, jednak z odrobiną szczęścia powinienem skończyć do 30.07.
Model taki jak w tytule. Jedyną zmiana będzie lakier, nie będzie to gloss aluminium a clear black.

Tak wygląda świeżo po otrzymaniu w paczce z poczty :

Obrazek

Obrazek

A tak po 4 godzinnych walkach z kastą, klejem i szpachlą:

Przed podkładem :

Obrazek

Obrazek

A tak po podkładzie :

Obrazek

Obrazek

Obrazek
_fiber_
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Mercedes-Benz CLK DTM 2000 TEAM D2 - Tamiya 1/24 - STANDART

Postprzez GRZEGORZ N. » poniedziałek, 27 lipca 2009, 19:34

Jaki użyłeś podkład. Trochę ciemne zdjęcia. Sam samochodzik całkiem fajny. Szkoda że nie kupiłeś sobie Mercedes-Benz CLK DTM 2000 Team Original-Teile. :)
GRZEGORZ N.
 

Re: Mercedes-Benz CLK DTM 2000 TEAM D2 - Tamiya 1/24 - STANDART

Postprzez _fiber_ » poniedziałek, 27 lipca 2009, 21:39

Zdjęcia takie ciemne, bo niestety nie mam możliwości chwilowo zrobienia lepszych.
Podkład to Mr. Surfacer 1200 - chyba najlepszy podkład, a na pewno najlepszy z jakiego korzystałem...
Co do modelu to rzeczywiście świetny... Trochę żałuję że nie kupiłem właśnie Mercedesa CLK DTM 2000 Team Warsteiner, ale na serwisie aukcyjnym kupiłem właśnie mojego i póki co jestem zadowolony, z zakończeniem go do końca konkursu raczej mogę pomarzyć, ale będę kontynuował relację z budowy na forum.
A lakier wybrałem czarny - bo osoba dla której go buduję na prezent właśnie wolała czarny. W "praniu" wyjdzie czy to był dobry wybór.
_fiber_
 


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości