Podstawy Konkursu

Już trzeci raz wybieramy mistrza - tym razem pojazdy cywilne.

Re: Podstawy Konkursu

Postprzez Salva » niedziela, 23 stycznia 2011, 23:45

Minister: To dla mego wnuka, chłopak tak się garnie do sportu. Niech ma na zachętę!
Miś: Właśnie...
Minister: Oooooo, już wpół do szóstej, musimy znowu zmienić ciśnienie. Wsiadaj, wsiadaj, pojedziesz ze mną. Naciśnij trzydziestkę, tam.
Miś: Właśnie nie bardzo wiedziałem co on uprawia, więc taki napis jest może nie taki bardzo...
Minister: Nic nie uprawia... Chodzi własnie o zachętę, a co napisałeś?
Mis: Napisałem tam: "Markowi Złotnickiemu, za zajęcie pierwszego miejsca".
Minister: Rysiu, bardzo cię lubię. Morda !!!
Pozdrawiam, Krzysztof Salwiczek
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Na warsztacie:
Hispano-Nieuport NiD-52 - Azur 1/72
Avatar użytkownika
Salva
 
Posty: 320
Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2008, 15:51
Lokalizacja: Szamotuły

Reklama

Re: Podstawy Konkursu

Postprzez krzysiekk » środa, 26 stycznia 2011, 01:26

Pozwolę sobie dorzucić 0,03PLN do dyskusji.

W pełni rozumiem decyzję zarządu portalu/forum. Przejrzałem relację laureata i faktycznie można się z niej sporo dowiedzieć ale nie o tym chcę powiedzieć. Oczywiście kwestia nagrody pozostanie dyskusyjna, ale jak wiadomo opinia jest jak pewna część ciała - każdy ma własną :)

W każdym razie, obserwując konkurs w kategorii pojazdów cywilnych uważam, że pomimo tego nieudanego Konkursu Mistrzowskiego następna edycja powinna się odbyć. Natomiast błędem było tak dokładne sprecyzowanie tematu. Myślę, że tematy typu:

- pojazdy wyścigowy z lat 2000-2005
- pojazdy produkcji seryjnej z lat 70 ubiegłego wieku
- pojazd filmowy z lat 1950-1970
itp.

przyjąłby się zdecydowanie lepiej umożliwiając wybór czegoś "pod siebie".

Nie zmienia to faktu, że bardzo żałuję że konkurs skończył się tak jak się skończył. Miałem nadzieję na kilka MEGA interesujących wątków i się rozczarowałem...
krzysiekk
 

Poprzednia strona

Powrót do Konkurs Top Gear Master 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości