Chevy SSR Revell 1/25

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Chevy SSR Revell 1/25

Postprzez MesserDesign » poniedziałek, 29 grudnia 2014, 23:01

Witam,

Mogę śmiało rzec " udało się jeszcze w tym roku " :)
Model revella, nowsza edycja, produkowana na USA a więc i jakość plastiku nieco lepsza - w porównaniu do europejskich wydań z tamtych lat.
Model malowany farbami Vallejo, drewno własnego pomysłu namalowane - to nie kalkomania. Lakier bezbarwny firmy CarSystem, polerowany pastami Tamiya. W silniku dodałem okablowanie, a sam model zyskał nowe felgi z nisko-profilowymi oponami. Zrezygnowałem z chromu na rzecz matowego aluminium - ot taka odskocznia.

Ogółem model znośny, najgorszym elementem jest oszklenie, które słabo pasuje. Dużym plusem tego modelu jest bardzo ładnie zdetalizowany silnik w standardzie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
MesserDesign
Avatar użytkownika
MesserDesign

Animal Planet
 
Posty: 1198
Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2010, 22:40

Reklama

Re: Chevy SSR Revell 1/25

Postprzez powerpablo » poniedziałek, 29 grudnia 2014, 23:36

No Tomku wymęczyłeś amerykana.
Ocenię wykonanie a nie model, który swoim wyglądem nie powala mnie na kolana...po prostu mi się nie podoba.
Natomiast wykonanie i praca włożona w wykonanie tego modelu to I klasa, lakier lśni tak jak powinien wręcz jak w salonie.
Malowanie to tak jak nas przyzwyczaiłeś...nietuzinkowe :mrgreen: ślinik ładnie się prezentuję.
Wielkie brawa za skończony projekt.

pozdrawiam
Paweł
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
powerpablo
 
Posty: 809
Dołączył(a): środa, 2 września 2009, 21:41
Lokalizacja: Łomża

Re: Chevy SSR Revell 1/25

Postprzez szpaku86 » wtorek, 30 grudnia 2014, 11:43

Jak już pisałem w Twoim warsztacie model bardzo mi się podoba. Wspaniale zestawione kolory, piękne wykonanie wszystkich detali, nic tylko pogratulować !!

Pozdrawiam
Krzysztof
Avatar użytkownika
szpaku86
 
Posty: 347
Dołączył(a): środa, 8 lutego 2012, 18:59

Re: Chevy SSR Revell 1/25

Postprzez MesserDesign » wtorek, 30 grudnia 2014, 17:24

Bardzo dziękuje Panowie za Wasze komentarze :mrgreen:

Pozdrawiam
MesserDesign
Avatar użytkownika
MesserDesign

Animal Planet
 
Posty: 1198
Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2010, 22:40


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości