Nissan gtr 1/24 Aoshima

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Nissan gtr 1/24 Aoshima

Postprzez darkinvaider » czwartek, 26 lutego 2015, 14:54

Witam.przedstawiam Wam swoje kolejne "dzieło" mianowicie Nissan GTR r35 od Aoshimy,Jak to na ta firmę przystało- niby fajnie ale nie do końca- kilka większych problemow- bardzo cienkie słupki przedniej szyby wiec przy polerowaniu(naprawdę nie naciskałem i starałem sie podtrzymywać dach od spodu-trzask!kolejna sprawa klamki0GTR ma bardzo specificzne i firma poszla na latwizne bo jest tam cos co ma je niby przypominać ale slabo im wyszło-jako ze niem mam jeszcze tak wielkich umiejętności by je ładnie naciąć -zostawiłem tak jak jest żeby bardziej nie zepsuć...kolejna sprawa to przedni zderzak- i jesgo mocowanie-gdzie pomiędzy wchodzi kierunkowskaz.....oj dluga historia pełna przekleństw... dodane sa blaszki od Ka models - siatka rowniez od KA,loga nissana i gtr - to metalowe transfery od Hobby design. farby Gunze + Tamiya, a kolor to Tamiya Bronze X33. wziołem sugestie do siebie i robiłem jaśniejsze fotki(telefonem bo fotografia to czarna magia dla mnie)wszelkie komentarze i wskazówki mile widziane
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wklejaj proszę, zdjęcia bez odnośników. Zmieniłem.
Xenomorph
Avatar użytkownika
darkinvaider
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela, 20 października 2013, 23:09
Lokalizacja: Białystok /Dublin

Reklama

Re: Nissan gtr 1/24 Aoshima

Postprzez StigModelarz » czwartek, 5 marca 2015, 00:02

Bardzo ładny gtr-ek.Przepiękny kolor.Jaka to farba?
StigModelarz
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2015, 11:30

Re: Nissan gtr 1/24 Aoshima

Postprzez darkinvaider » czwartek, 5 marca 2015, 10:06

StigModelarz napisał(a):Bardzo ładny gtr-ek.Przepiękny kolor.Jaka to farba?

dziekuje,Farba - Tamiya Bronze X33 + bezbarwny
Avatar użytkownika
darkinvaider
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela, 20 października 2013, 23:09
Lokalizacja: Białystok /Dublin

Re: Nissan gtr 1/24 Aoshima

Postprzez pawel700 » sobota, 9 maja 2015, 18:21

Jeden z moich ulubionych samochodów i dlatego cieszę się, że mogę obejrzeć kolejnego bardzo ładnie sklejonego gtra (chociaż większość ich oglądałem na automotive forum). Lakier jest piękny, fajne zestawienie kolorów.
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości