Ferrari Enzo Tamiya 1:24

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Ferrari Enzo Tamiya 1:24

Postprzez kdz » wtorek, 6 listopada 2007, 23:40

Model zrobiony na serie, nie ma niestety kalek na nadwoziu, gdyż model był poprawiany bo był beznadziejnie zrobiony... nie których części nie udało sie do końca uratować i maja ślady po poprzednim wcieleniu... wżery od super glue i lekkie nadtopienia... przez to, wszystkie części nie do końca do siebie pasują... model został rozebrany i składałem go od nowa... wiem ze nie jest idealnie zrobiony i ma parę wad ale jestem z niego bardzo zadowolony szczególnie jak sobie przypomnę jak wyglądał przed...
Cały czas poszukuje do niego kalek znaczków na maskę i na błotniki... Jak by ktoś miał pl][takie kalki to bardzo chętnie je odkupie

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez kdz, łącznie edytowano 2 razy
kdz
 

Reklama

Re: Ferrari Enzo Tamiya 1:24

Postprzez wuen » piątek, 23 listopada 2007, 12:45

kdz napisał(a):niektórych części nie udało sie do końca uratować i maja ślady po poprzednim wcieleniu... wżery od super glue i lekkie nadtopienia... przez to, wszystkie części nie do końca do siebie pasują...

A co na to szpachla - nie obraziła się na Ciebie, że nie zaprosiłeś jej do współpracy?
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Ferrari Enzo Tamiya 1:24

Postprzez ZOLTEK » piątek, 23 listopada 2007, 13:01

Najbardziej podoba mi się rejestracja ,normalnie z mojej wsi(czytaj miasta) :lol:
ZOLTEK
 

Re: Ferrari Enzo Tamiya 1:24

Postprzez wuen » piątek, 23 listopada 2007, 13:51

Już wiem !! - to jest "wyrób enzopodobny"
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości