Nissan Silvia S13 SG [1/24 Aoshima]

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Nissan Silvia S13 SG [1/24 Aoshima]

Postprzez scigi » sobota, 17 listopada 2007, 18:48

Witam szanownych modelarzy. Przedstawiam wam oto mój pierwszy model plastikowy. Zrobiłem go z rok temu. W obecnej chwili model jest w tragicznym stanie. Nie ma lakieru, a wskutek zbyt gorącej kapieli w krecie przedni zderzak zmienił się w bezkrztałtny kawałek plastiku. Teraz powoli tworzę nowy zderzak ze szpachlówki. Są też dobre strony. Teraz Silvia siedzi o wiele niżej, ma pomalowane podwozie (jescze nie do końca, ale już niewiele zostało) i nowy tłumik z fajną końcówką wydechu. Zdjęcia przedstawiają model z czasów jego "świetności" :P. Być może niedługo pojawi się w tym temacie drógą wersja tej furmanki. Proszę o wyrozumiałość.

Moja S13:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zdjęcia robione w dosyć odległych czasach, kiedy nie posiadałem innego aparatu, oprócz idioten kamery. Na zdjęciach prawie nic nie widać. Ale to może i dobrze, nie widać wszystkich błędów.

Pozdrawiam wszystkich Michał Ścigniejew.

Panie Wojtku błędy poprawione ;o)

Jakoś nie widzę aby błędy były poprawione!


Sorry już są
Ostatnio edytowano niedziela, 18 listopada 2007, 22:36 przez scigi, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam Michał "Scigi" Ścigniejew
-------------------------------------------
WIP: BNR32 65% C10 20%
Avatar użytkownika
scigi
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2007, 13:27
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Reklama

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości