Volvo FH16 + Chłodnia Schmitz 1:24 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Volvo FH16 + Chłodnia Schmitz 1:24 Italeri

Postprzez Truckman » środa, 13 lutego 2008, 18:03

Witam!
Poniżej przedstawiam zdjęcia jednego z moich bardziej "udanych" modeli czyli Volvo FH16 z "lodówką" schmitza.W modelu przerobiłem zawieszenie tylnej osi ciągnika na poduszki(producent puscił to Volvo na resorze piórowym :lol: )Kabina w środku ma "pikowaną kremową skórę",plazme i inne bajery :) Ciągnik malowany był lakierami Motip a bezbarwny to Pactra kładziona aerografem ;o) Naczepie zrobiłem otwierane drzwi i ładunek w postaci lakierów śnieżki pakowanych w pudełkach kartonowych :)
Fotki:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Truckman, łącznie edytowano 1 raz
Truckman
 

Reklama

Re: Volvo FH16 + Chłodnia Schmitz 1:24 Italeri

Postprzez Maciek » środa, 13 lutego 2008, 18:05

Ładnie ładnie, ale przydałoby się troszkę więcej zdjęć.
Maciek
 

Re: Volvo FH16 + Chłodnia Schmitz 1:24 Italeri

Postprzez wuen » środa, 13 lutego 2008, 18:10

Więcej opisu niż fotek...
Mam nadzieję, że nadrobisz to niedopatrzenie i dane nam będzie obejrzenie i kabiny z pikowaniami i plazmą, i zawieszenia - przydałby się też widok z boku i przodu ... itd, itp...
Model wygląda na ładnie zrobiony więc chyba jest czym się pochwalić - zrób to !!
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Volvo FH16 + Chłodnia Schmitz 1:24 Italeri

Postprzez Truckman » środa, 13 lutego 2008, 19:33

wuen napisał(a):Więcej opisu niż fotek...
Mam nadzieję, że nadrobisz to niedopatrzenie i dane nam będzie obejrzenie i kabiny z pikowaniami i plazmą, i zawieszenia - przydałby się też widok z boku i przodu ... itd, itp...
Model wygląda na ładnie zrobiony więc chyba jest czym się pochwalić - zrób to !!

Jutro zrobie fotki z boku i przodu.Z wnętrzem będzie cięzko :-| Mam jedynie fotki robione podczas budowe ale to nie ostateczna wersja i wygląda lipnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i fotka zawieszenia przed szlifowaniem i lakierowaniem....
Obrazek
Truckman
 


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości