Subaru Impreza 555 RAC Rally 1997 - Hołowczyc 1:24 Hasegawa

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Subaru Impreza 555 RAC Rally 1997 - Hołowczyc 1:24 Hasegawa

Postprzez woocasch » sobota, 9 czerwca 2012, 14:20

Witam,

Chyba po tak długim czasie na forum nastał już odpowiedni moment, żeby w końcu podzielić się z Wami moimi wypocinami :)

Przechodząc do sedna, model to Hasegawa CR17 Subaru Impreza 1993 RAC Rally + kalki Studio 27 + przerobiony tylni spojler, który miałem jako złom po wcześniejszych modelach.
Zdjęcia mają już kilka lat i były prezentowane na innym forum, z tego powodu zamieszczam tutaj ten sam materiał.

OK, koniec pisania, a teraz kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiem, że idealnie nie jest, ale zawsze chciałem mieć ten model na półce i ja jestem z niego bardzo zadowolony. Z rzeczy, które może nie są widoczne na zdjęciach to deska rozdzielcza i fotele są pokryte czarnym flockiem.
Ostatnio edytowano środa, 5 lipca 2017, 13:25 przez woocasch, łącznie edytowano 1 raz
woocasch
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 30 listopada 2008, 12:12

Reklama

Re: Subaru Impreza 555 RAC Rally 1997 - Hołowczyc 1:24 Hasegawa

Postprzez powerpablo » sobota, 9 czerwca 2012, 17:16

Miło popatrzeć na rajdówki polskich załóg.
Dla mnie cieszy oko pomimo kilku niedoróbek. Chciałbym mieć taki w kolekcji.

pozdrawiam
Paweł
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
powerpablo
 
Posty: 809
Dołączył(a): środa, 2 września 2009, 21:41
Lokalizacja: Łomża

Re: Subaru Impreza 555 RAC Rally 1997 - Hołowczyc 1:24 Haseg

Postprzez ppu » środa, 25 stycznia 2017, 12:07

Cudowny model i wspaniała robota !!! Mam wielki sentyment do tego samochodu jak do kierowcy, to wlasnie Krzysiu Hołowczyc i jego jazda Subaru zarazili mnie miłością do rajdów jak i do tego samochodu, po wielu latach udało mi sie spełnić marzenie i mam własną imprezę sti v2 z 95 roku czyli dokładnie ten model. Składałem kiedyś imprezę Wrc z rajdu Monte Clarlo ale koniecznie chce poskładać rownież ten model i to najlepiej w 2 wersjach - jedna Holkowa a drugą chciał bym zrobić replikę swojego auta :) . TAK czy siak GRATULUJE wspaniałego modelu BRAWO !!!!!!
ppu
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 27 lutego 2014, 14:06


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości