Strona 1 z 2

Ferrari 458 Italia [Fujimi] - (z poprawionymi zdjeciami)

PostNapisane: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 14:11
przez Emilssi
Czesc,

Nareszcie, po dlugich dziewieciu (frustrujacych) miesiacach Italka jest praktycznie skonczona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szczerze mowiac to bylem bliski poddania sie i wyrzucenia tego modelu do kosza (bylby to pierwszy raz) ale na szczescie jakas niewidzialna sila (byc moze jakis modelarski aniol stroz) zlapal mnie za reke i szepnal do ucha 'Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee' :lol: :lol: :lol:
Przyczyna mojej frustracji byl zniszczony podczas polerowania tylny zderzak. Musialem go odmalowac ale... Ten jaskrawy czerwony - Rosso Scuderia okazal sie wyjatkowo trudny do spasowania z reszta karoserii, zwlaszcza ze baza jakiej uzywalem byla matowa a reszta kasty byla juz polakierowana i wypolerowana, wiec malowanie zderzaka odbywalo sie metoda prob i bledow. Lacznie podjalem co najmniej kilkanascie prob :twisted: :twisted: :twisted: na przestrzeni kilku miesiecy z przerwami na odreagowanie niepowodzen :lol:
Mimo wszystko jestem zadowolony z tego projektu. Italia dostala nawet honorowe miejsce w mojej gablotce, jako symbol poswiecenia i wytrwalosci modelarskiej :)

Zapraszam do ogladania i komentowania

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Emil

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 16:39
przez powerpablo
Muszę przyznać,że bardzo ale to bardzo okazale prezentuję się ten model w blasku promieni słonecznych.
Czysto i staranie sklejony model i nie widać tych nie powodzeń o których wspomniałeś.

Gratuluję pięknego modelu.

pozdrawiam
Paweł

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 18:08
przez kashato
Niesamowity! Zdjęcia z Lambo wyglądają jakbyś robił zdjęcia parkingu z tarasu swojej willi z basenem :D

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 23:55
przez PawełMT
Bardzo mi się podoba wykonanie tego Ferrari ;o) Lakier wyszedł ci rewelacyjnie! A druga fotka jest idealna :P
Strasznie nie lubię tego Ferrari bo wygląda tak jakoś śmiesznie ;o)

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 05:52
przez nasu
Super zrobiony model. Pięknie wypolerowany. Gratulacje za nie poddanie się :!:

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 08:53
przez cayman
Tylko do wytrwałych świat należy.Ktoś kto nie ma cierpliwości niech się nie zabiera za modelarstwo.
Ty na pewno jesteś Modelarzem a model krótko mówiąc :ŻYLETA.!!!!!!

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 08:57
przez daddycustomizer
Gratuluję wytrwałości, model prezentuje się świetnie, brak mi tu linii podziału.I za mało zdjęć :lol:

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 09:32
przez Kazik
daddycustomizer napisał(a):I za mało zdjęć

Najlepiej w wersji studyjnej i może jeszcze z parę wnętrza :)

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 10:18
przez Emilssi
Dzieki panowie :D

Jak tylko uda mi sie jakies lepsze fotki zrobic to je dodam. Narazie niestety nie mam za bardzo jak ich wykonac. Moze w przyszlym tygodniu mi sie uda

Pozdrawiam
Emil

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 15:43
przez Emilssi
Czesc,
Poniewaz udalo mi sie znalesc troche wolnego czasu po pracy, postanowilem sklecic jakies prowizoryczne studio fotograficzne (chociaz nie mam w tym temacie bladego pojecia :lol: :lol: :lol: ) i wzbic sie na wyzyny moich fotograficznych umiejetnosci... i niestety na tym konczy sie moj profesjonalizm bo i tak fotki byly cykane telefonem :lol: :lol: :lol:
Oto rezultaty dzisiejszej sesji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Emil

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2012, 08:21
przez wuen
Emilssi napisał(a):postanowilem sklecic jakies prowizoryczne studio fotograficzne (chociaz nie mam w tym temacie bladego pojecia :lol: :lol: :lol: ) i wzbic sie na wyzyny moich fotograficznych umiejetnosci... i niestety na tym konczy sie moj profesjonalizm bo i tak fotki byly cykane telefonem :lol: :lol: :lol: Emil

Nie narzekaj - zdjęcia fajne, z klimatem - niektórzy mając prawie profesjonalne studia nie potrafią zrobić poprawnych zdjęć. Nie spodziewałem się, że Samsung III S robi takie fajne fotki :P

Re: Ferrari 458 Italia

PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2012, 09:54
przez Emilssi
wuen napisał(a):Nie narzekaj - zdjęcia fajne, z klimatem - niektórzy mając prawie profesjonalne studia nie potrafią zrobić poprawnych zdjęć. Nie spodziewałem się, że Samsung III S robi takie fajne fotki :P


Dzieki wuen. Szczerze mowiac to ja tez bylem mile zaskoczony jakoscia zdjec w galaxy. A wlasnie - jak zgadles jaki to telefon :lol: ?

Re: Ferrari 458 Italia [Fujimi] - (z poprawionymi zdjeciami)

PostNapisane: środa, 15 sierpnia 2012, 09:11
przez homer13
Witam.
Model wygląda cudownie. Nie sklejam modeli cywilnych, zaglądam tu gościnnie. Jestem jednak pod ogromnym wrażeniem. Malowanie modelu - najprościej chyba tak: PIĘKNE.

Re: Ferrari 458 Italia [Fujimi] - (z poprawionymi zdjeciami)

PostNapisane: środa, 15 sierpnia 2012, 09:32
przez Kazik
Emilssi napisał(a):A wlasnie - jak zgadles jaki to telefon

Jak zapiszesz fotkę na kompie prosto z aparatu to w podglądzie pliku jest informacja czym zdjęcie robione.
Zgadzam się z Waldkiem.
Sam model wygląda bardzo dobrze, przydało by się jedynie delikatnie zaznaczyć linie podziału.
Widzę że w kwestii wykończenia powierzchni kasty prezentujesz najwyższy poziom :)
Ja cały czas czekam aż skończysz swój konkursowy motorek :)

Re: Ferrari 458 Italia [Fujimi] - (z poprawionymi zdjeciami)

PostNapisane: środa, 15 sierpnia 2012, 11:56
przez Macio4ever
Świetny model i wykończenie lakieru - gratulacje. Zgadzam się z poprzednikami, że linie podziału można było ciut mocniej podkreślić ale to jest drobiazg.