Mazda Rx-7

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mazda Rx-7

Postprzez koksik750 » piątek, 27 czerwca 2008, 22:38

Karoseria:
Kolor: Brilliant Black Rx-7, Zero Paints,
Lakier: Zero Paints,

Felgi: Polished Aluminium, Alclad

Metal stickers, Crazy Modelers,
Felgi: 19" RS 721 Type, Geronimo Works.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 czerwca 2008, 08:53 przez koksik750, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): sobota, 27 października 2007, 00:04
Lokalizacja: z daleka...

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Mazda Rx-7

Postprzez Mirek » piątek, 27 czerwca 2008, 23:00

Ładnie wyszedł połysk na czarnym. Czym samochód był polerowany??
Mirek
 

Re: Mazda Rx-7

Postprzez koksik750 » piątek, 27 czerwca 2008, 23:01

Pasta polerska Modelers Top Compound 2000
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): sobota, 27 października 2007, 00:04
Lokalizacja: z daleka...

Re: Mazda Rx-7

Postprzez AutoModelFan » piątek, 27 czerwca 2008, 23:41

Z modelu, na model coraz lepszy lakierunek. Naprawdę dawno nie widziałem, tak ładnie wypolerowanego czarnego lakieru, który jest chyba najtrudniejszy do polerki. Przyczepię się tylko dwóch rzeczy:
- Szkła lusterek dziwnie wystają poza lusterko. Tak ma być ?
- Felgi wyglądają jak niedoszlifowane (pogniecione) od wewnątrz.
Szkoda że nie ma zdjęć wnętrza :-| Pomimo tych drobnych uwag, model bardzo mi się podoba. Życzę powodzenia przy lepieniu kolejnych modeli 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
AutoModelFan
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 5 października 2007, 19:51
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mazda Rx-7

Postprzez koksik750 » sobota, 28 czerwca 2008, 00:14

Co do lusterek to wystają troszkę bo są ułożone/ustawione dla kierowcy jak w realu :mrgreen: .
Co do felg to wszystko jest z nimi ok, wydaje Ci się
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): sobota, 27 października 2007, 00:04
Lokalizacja: z daleka...

Re: Mazda Rx-7

Postprzez ojciec_chrzestny66 » sobota, 28 czerwca 2008, 13:01

A mnie się bardzo podoba ;) Tylko odnosze wrażenie jakby z przednim zderzakiem było coś nie tak... Jakoś tak dziwnie wygląda.
ojciec_chrzestny66
 

Re: Mazda Rx-7

Postprzez koksik750 » sobota, 28 czerwca 2008, 18:05

ojciec_chrzestny66 napisał(a):A mnie się bardzo podoba ;) Tylko odnosze wrażenie jakby z przednim zderzakiem było coś nie tak... Jakoś tak dziwnie wygląda.


Muszę Ci powiedzieć, że odnosisz złe wrażenie - zderzak jest ok
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): sobota, 27 października 2007, 00:04
Lokalizacja: z daleka...

Re: Mazda Rx-7

Postprzez jasonx_87 » sobota, 28 czerwca 2008, 18:48

koksik750, mam nadzieję, że w tej kwestii nie odniosę złego wrażenia. Ale na tylnej szybie bardzo widoczne jest niedokładne przeprowadzenie linii między szybą a jej boczkami.. :-/
Linia podziału na masce z przodu też jest niezbyt dobrze pomalowana. Są przerwy w linii, w jasnym kolorze..
Tłumik jest jakoś dziwnie przekształcony..
Reszta może być, jeszcze uwagę jedną mam - pewnie kastę pomalowałeś raz tylko. Kolor bardziej urozmaici się po 2-3 seriach lakierowania karoserii. ;o)
jasonx_87
 

Re: Mazda Rx-7

Postprzez koksik750 » sobota, 28 czerwca 2008, 19:12

jasonx_87 napisał(a):koksik750, mam nadzieję, że w tej kwestii nie odniosę złego wrażenia. Ale na tylnej szybie bardzo widoczne jest niedokładne przeprowadzenie linii między szybą a jej boczkami.. :-/
Linia podziału na masce z przodu też jest niezbyt dobrze pomalowana. Są przerwy w linii, w jasnym kolorze..
Tłumik jest jakoś dziwnie przekształcony..
Reszta może być, jeszcze uwagę jedną mam - pewnie kastę pomalowałeś raz tylko. Kolor bardziej urozmaici się po 2-3 seriach lakierowania karoserii. ;o)


Co do szyby - możliwe. Linie podziału są tylko pogłębiane, nie malowane - a jasny kolor to musi być pozostałość po paście polerskiej - bardzo ciężko się usuwa z takich zakamarków akurat tą pastę - z tamiyi nie miałem problemów. Tłumik jest zmieniony i ma po prostu większe końcówki niż oryginalny. I jest tak samo ułożony jak seryjny. A kastę malowałem kilka razy :-> Ten kolor się nie urozmaici bo to po prostu czarny - bez żadnych dodatków. Akurat w tej dziedzinie nie musisz mnie "pouczać" ;o) ale dzięki.
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): sobota, 27 października 2007, 00:04
Lokalizacja: z daleka...


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości