scania \8/ lkw transporter 1:24 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

scania \8/ lkw transporter 1:24 Italeri

Postprzez Patryk96 » niedziela, 4 września 2016, 11:45

Witam

Po ciężkich bojach w końcu skończyłem SCANIE. Model sklejałem blisko 5 lat z wieloma długimi przerwami. Jest to mój pierwszy model w którym dokonałem tylu przeróbek (wcześniejsze modele prosto z pudła nawet nie malowane). Podczas budowy popełniłem wiele błędów :glupek: No ale człowiek się na nich uczy ;) Myślę że jak na pierwszy model budowany od podstaw wyszło w miarę dobrze. :) Zderzak oraz nadkola są źle spasowane z kabiną, ale niestety tak już musi zostać :cry: Niestety kolory są trochę przekłamane (aparat nie chciał współpracować). Na zdjęciach jest kolor żółty, lecz w rzeczywistości to kremowy.

Na tym się wzorowałem:
Obrazek

Foty modelu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z ładunkiem:
Obrazek
Obrazek
Patryk96
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 4 września 2016, 10:00

Reklama

Re: scania \8/ lkw transporter 1:24 Italeri

Postprzez PawełMT » poniedziałek, 5 września 2016, 12:34

Jak już ci pisałem na innym forum, że nie są to moje barwy, ale szacunek za wkład pracy jaki zrobiłeś przy tym modelu ;o) Ciężarówki do przewozu nowych ciężarówek, są tematem, który najbardziej mnie intryguję ;o)
Jaki model teraz idzie na warsztat? ;o)
Avatar użytkownika
PawełMT
 
Posty: 256
Dołączył(a): niedziela, 1 lipca 2012, 03:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: scania \8/ lkw transporter 1:24 Italeri

Postprzez Patryk96 » poniedziałek, 5 września 2016, 15:46

Na warsztat idzie volvo f12 i jak dobrze pójdzie to daf de rooy razem z przyczepą budowaną od podstaw, lecz z kabiną super space. ;o) mam nadzieję ze podołam tym ambitnym planom. Po zdawkach (jak to na studiach wyglada :cry: ) postarm się założyć relacje z budowy volva. :->
Patryk96
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 4 września 2016, 10:00

Re: scania \8/ lkw transporter 1:24 Italeri

Postprzez Krystian Ciechowicz » niedziela, 11 września 2016, 00:35

Czy tylko ja mam wrażenie podobieństwa, nie tylko kolorystycznego ...

Obrazek
Avatar użytkownika
Krystian Ciechowicz

BoB 2 miejsce
 
Posty: 1477
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości