Honda RC211V Repsol

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Honda RC211V Repsol

Postprzez fumfol » poniedziałek, 29 października 2007, 16:05

Witam!

Podsyłam do pooglądania i oceny kolejną Hondę. Model jest zrobiony tak jak był w pudełku. Malowanie farbami Tamiya. Zdjęcia robione z lampą, przez co trochę słabo to wyszło. Kiedyś poprawię.

Z samokrytyki: opony nie są zeszlifowane, na co ktoś na pewno słusznie zwróci mi uwagę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
fumfol
 
Posty: 27
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 16:45
Lokalizacja: Zakrzewo/Poznań

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Honda RC211V Repsol

Postprzez korop » czwartek, 19 czerwca 2008, 21:24

Sam robię teraz motorek, i wiem że lepiej wyglądać niż Twój model nie będzie:P jedyna (oponki sam zaznaczyłeś) rzeczą której się doczepie jest dziwny ślad po obróbce w programie graficznym (3 zdjęcie od dołu, prawa strona baku). Model naprawdę świetnie wykonany.
korop
 

Re: Honda RC211V Repsol

Postprzez jasonx_87 » czwartek, 19 czerwca 2008, 21:54

fumfol, po oględzinach jestem godzien przyznać Ci, że włożyłeś w to sporo profesjonalizmu, perfekcji. Przedstawiana Honda RC211V Repsol prezentuje się wręcz wyśmienicie. Bezbłędne nałożenie kevlaru, który podwyższa wizualizm Hondy. Aspekt wizualny bez zastrzeżeń. Jedynie, czego mogę się uczepić to Twoja obróbka graficzna. Zbyt bardzo zaostrzyłeś te zdjęcia, z czego powstały widoczne pyłki, czy takie plamki. Niezbyt to ładnie wygląda.

Pisz poprawnie po polsku, bo na razie 'niezbyt to ładnie wygląda'.
Jarek Gurgul
Ostatnio edytowano piątek, 20 czerwca 2008, 09:50 przez jasonx_87, łącznie edytowano 1 raz
jasonx_87
 


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości