U-boat klasy JAJO

Tutaj umieszczamy galerię skończonych jajek.

Moderator: piotr dmitruk

U-boat klasy JAJO

Postprzez 5tev0 » niedziela, 4 kwietnia 2010, 14:44

Rok 1945. Amerykanie wyzwolili już Francję i walczą na ternie III Rzeszy. Za żołnierzami podążają specjalne oddziały które maja przechwytywać naukowców i niemiecką myśl techniczną. W pewnym porcie na północy Francji Amerykanie znaleźli nietypowy okręt podwodny. Był to nowy okręt podwodny typ JAJO. W całości zbudowany z odpadów i materiałów organicznych, praktycznie niewykrywalny dla sonarów i radarów. Po wstępnych oględzinach okazało się że był to prototyp ponieważ na pokładzie okrętu nie znaleziono żadnej broni. Prawdopodobnie miał to być okręt działający na płytkich wodach blisko brzegu. Załoga to zaledwie kilka osób. Oto nieliczne zdjęcia jakie przetrwały do dzisiejszych czasów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS. Proszę o łagodną krytykę. Dałem z siebie wszystko a przy dużym braku czasu i dużej przerwie od ostatniego razu jak kleiłem :( ledwo się wyrobiłem. Jedyna standardowa rzecz na tych zdjęciach to kalkomania z P-51 a reszta wszystko samoróbka.
Avatar użytkownika
5tev0
 
Posty: 91
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 19:21
Lokalizacja: Syrynia/Silesia

Reklama

Re: U-boat klasy JAJO

Postprzez spiton » niedziela, 4 kwietnia 2010, 14:51

Powiadasz łagodną....
Szkoda, że wywaliłeś właz w kiosku. Był fajny. Sam kształt kiosku jest teraz dobry !!!.
Bardzo podoba mi się sama forma jajo-U-Boot'a. Jak już napisałem masz talent dizajnerski.
Detal i malowanie... nie są tak dobre jak sama forma Twojego jaja.
Super , że zamiast objadać się w święta olałeś rodzinne spędy i poświeciłeś się modelarstwu ,-))
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: U-boat klasy JAJO

Postprzez 5tev0 » niedziela, 4 kwietnia 2010, 15:56

Wywaliłem właz bo kiosk jest mniejszy i po prostu się tam nie mieścił a nie było czasu żeby go przerobić (mam 2 małych dzieci) więc zostawiłem to tak jak teraz.
Avatar użytkownika
5tev0
 
Posty: 91
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 19:21
Lokalizacja: Syrynia/Silesia

Re: U-boat klasy JAJO

Postprzez spiton » niedziela, 4 kwietnia 2010, 16:04

5tev0 napisał(a):Wywaliłem właz bo kiosk jest mniejszy i po prostu się tam nie mieścił a nie było czasu żeby go przerobić (mam 2 małych dzieci) więc zostawiłem to tak jak teraz.

Ja ma 3 dzieci. Wygrałem ,-)))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: U-boat klasy JAJO

Postprzez 5tev0 » niedziela, 4 kwietnia 2010, 18:16

spiton napisał(a):Ja ma 3 dzieci. Wygrałem ,-)))

No to pełen podziw że jeszcze znajdujesz czas na klejenie. Ja go nie mam za dużo poza dziećmi jeszcze dom i obejście więc roboty trochę jest:)
Avatar użytkownika
5tev0
 
Posty: 91
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 19:21
Lokalizacja: Syrynia/Silesia


Powrót do Konkurs z Jajem 3 - Galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość