Chevrolet El Camino SS 86'

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Chevrolet El Camino SS 86'

Postprzez Jendrek » sobota, 5 stycznia 2008, 20:18

Witam!
Drugi model samochodowy u mnie - Chevy El Camino. Kupiłem go dlatego, gdyż mam bardzo podobny samochód, przynajmniej z przodu ;o).
Model składa się z ponad 100 części - mamy kompletny silnik, trochę bambetli pod maską, wnętrze (skromne ale jest :P ), wydech, zawieszenie (choć tutaj są pewne uproszczenia), CB radio :mrgreen: no i parę części 'custom': boczne wydechy, lotka za kabiną, wybulenie na maskę.
Model pewnie będzie składał się koszmarnie, ale mam dużo zapału i mam nadzieję, że to wystarczy ;o)
A oto parę fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio edytowano piątek, 20 czerwca 2008, 10:18 przez Jendrek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jendrek
 
Posty: 122
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:13
Lokalizacja: Łęczna k. Lublina

Reklama

Re: Chevrolet El Camino SS 86'

Postprzez radosny » sobota, 5 stycznia 2008, 22:54

Zasiadam w pierwszym rzędzie!! Kocham ten samochód, jest po prostu cudny... <szkoda tylko ze nie rocznik '59 lub '72...>.

Kolego, jak oceniasz ten model... Warto nabywać?? pytam gdyż mam zamiar kiedyś złożyć ten przecudny samochód... Mam już El Camino z Maisto w 1/25 ale metalowy, to nie to co złożyć i wykończyć samemu...

Pozdrawiam;)
Avatar użytkownika
radosny
 
Posty: 57
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:17
Lokalizacja: Częstochowa/Ponik [K.M. Rozbitek]

Re: Chevrolet El Camino SS 86'

Postprzez Jendrek » niedziela, 6 stycznia 2008, 10:57

Jakość typowa dla AMT - jest trochę nadlewek, kilka rzeczy trzeba w nim poprawić, ale jeśli ktoś kocha ten samochód to nie widzę innego wyjścia jak go kupić :mrgreen: Wprawdzie mój przyleciał z Allegro, ale można go kupić w kilku sklepach internetowych w Polsce (cena ok. 60 zł). Nie bardzo chyba nadaje się na pierwszy model, ale z drugiej strony nie każdy musi zaczynać od Tamiyi :P
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Jendrek
 
Posty: 122
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:13
Lokalizacja: Łęczna k. Lublina


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości