BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Postprzez portalus » czwartek, 1 maja 2008, 13:20

Takie coś będę wkrótce lepił:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Reklama

Re: BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Postprzez frugoman » czwartek, 22 maja 2008, 11:21

Oby jak najszybciej :P . Masz jakiś sposób na pożółkłe kalki? mam Alpinę B6, chciałem ją zrobić białą ale boje się właśnie kalek bo są w takim samym stanie jak u Ciebie.
Avatar użytkownika
frugoman
 
Posty: 233
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Postprzez hipcio90 » czwartek, 22 maja 2008, 15:26

Jako właściciel modelu wypowiem się za portalusa ;o) Model jest już pomalowany i są na nim kalki :mrgreen: Ogólnie kalki widzisz jakie są, a na modelu wyszło to nieźle :mrgreen: 8-) ... Wiadomo kalki mają 20 lat, to ta część przezroczysta na modelu trochę się odznacza innym odcieniem granatowego koloru. Ja raczej bym nie zaryzykował kładzenia tych kalek na białym modelu ;o)

Jak poprosisz portalusa to może założy topic o niej na forum to będziesz miał całą relację ze składania, a jak narazie to ja wiem tylko co się z nią dzieje i mój kumpel ( fanatyk BMW 1/24 ) ;o)

Ogólnie ten stan kalek co ja miałem wyszedł na modelu obiecująco :)
hipcio90
 

Re: BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Postprzez xenomorph » czwartek, 22 maja 2008, 15:53

Tak sobie myślę o tych kalkach. A czy nie da się zrobić maskowania i pomalować te pasy aerografem ?
Czy koniecznie trzeba używać kalki ? Bo niestety :( nie posiadam tego modelu, a nawet
mam problem aby gdzieś go zdobyć, więc nie mogę tego sprawdzić organoleptycznie...
Obrazek
Jarosław Rzemiński
Avatar użytkownika
xenomorph
 
Posty: 1640
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 12:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Postprzez portalus » czwartek, 22 maja 2008, 20:22

xenomorph napisał(a):Tak sobie myślę o tych kalkach. A czy nie da się zrobić maskowania i pomalować te pasy aerografem ?

Da, wszystko się da, pytanie tylko kiedy i kto za to zapłaci, zostaje jeszcze kwestia napisu ALPINA.
Co do relacji to musi mnie najść wena - teraz nawet nie mam czasu nie mówiąc o tym, że mi się nie chce.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Re: BMW Alpina B7 Turbo Coupe /Revell Premium 1:24/

Postprzez piotr dmitruk » piątek, 23 maja 2008, 01:08

Podobno jak się wystawi kalki na słońce, to żółte znika (jak się pogoda zmieni :evil: )
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9985
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości