Renault 5 turbo

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Renault 5 turbo

Postprzez Kazik » niedziela, 25 listopada 2007, 22:25

Zakupiłem ostatnio na allegro bardzo przyjemny i ciekawy samochodzik, tyle że sie rozczarowałem ilością części.

Obrazek
jest tylko jedna ramka
Obrazek
Obrazek
i do tego jeszcze człowieczek
Obrazek
oprócz tego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nie ma kalek z tarczami zegarów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nie ma tarcz hamulcowych, zawieszenie jest baaaardzo skromne i w ogóle wszystko jest razem odlane ale karoseria tego auta pomimo ze może jest trochę szpetna jak na dzisiejsze czasy mi osobiście sie podoba bardzo i wydaje się być agresywna i ciekawa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w pierwszej chwili po obejrzeniu zawartości pudełka chciałem go sprzedać ale najprawdopodobniej go złożę (nawet już oszlifowałem kastę i poprawiłem linie podziału ;o) )

Zastanawia mnie jeszcze czy wersja rajdowa też jest tak uboga.
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Renault 5 turbo

Postprzez konturek » sobota, 1 grudnia 2007, 19:56

W wersji rajdowej jest dodatkowa ramka z ....... drugim człowieczkiem :) i czymś na kształt kaltki bezpieczeństwa...
konturek
 

Re: Renault 5 turbo

Postprzez Kazik » niedziela, 2 grudnia 2007, 01:12

Widziałem, nie wysilili się.
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Renault 5 turbo

Postprzez embe » poniedziałek, 10 grudnia 2007, 12:22

Zanim zdecydowałem się zrezygnować z modelarstwa, długo polowałem na tą wersję na eBayu, bo u nas była niedostępna. A potem na allegro sypnęło nimi. To jeden z moich ulubionych "youngtimerów".
Nawet myślałem o przeróbce rajdówki na cywila, ale odpuściłem, bo cywil ma inne, charakterystyczne felgi (Ronal chyba), będące symbolem tego modelu. Co do ilości części, to rzeczywiście nie jest "wypas". Są natomiast dostępne blaszki do rajdówki, ale część z nich jest do wykorzystania. Na AF koleś robił super projekt cywila, w którym wykorzystał też chyba zestaw Hellera, dorobił mnóstwo elementów (silnik, komora przednia itd) i wyszedł ekstra model.
embe
 

Re: Renault 5 turbo

Postprzez Sumek » poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:25

Fajne felgi
;o)
Sumek
 


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości