[In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

[In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez portalus » czwartek, 3 maja 2012, 22:48

To co w pudełku. Tak jak wcześniej wspominałem wg mnie idealny model na szybki projekt prosto z pudła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Reklama

modele polskich samolotów

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez wuen » czwartek, 3 maja 2012, 23:08

Dziwny model - patrząc na zapowiedzi Aoshimy to ten ma sporo uproszczeń i - chyba na osłodę - dorzucili drugi komplet felg - tylko po co??
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez Krzychu126 » piątek, 4 maja 2012, 14:31

Dokładnie tak jak mówi wuen, trochę jednak uproszczony, nie robi takiego wrażenia jak Aoshima, no i ta komora silnika... Dwa komplety felg to też dziwna sprawa, widocznie producent nie pomyślał, że ktos moze po prostu sobie koła przemalować. No ale w każdym razie gratuluje zakupu i czekam na warsztat :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 18:50

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez portalus » piątek, 4 maja 2012, 15:26

No taki uproszczony to on wg mnie nie jest - raczej idealny na PZPR ale nie prymitywny. Aoshima trochę inaczej rozwiązała tylko silnik i drzwi - czy lepiej to się okaże. Jak maska będzie zamknięta to różnice w wykonaniu silnika będą chyba nie do zauważenia. Najagresywniej sylwetka tego auta prezentuje się zamknięta lub od frontu z podniesionymi drzwiami - a to ten model oferuje.
Też nie rozumiem zdublowanych ramek z felgami i końcówką wydechu.
Aoshimę zamierzam kupić więc będzie można porównać a na warsztat trafi chyba szybko bo mi się cholernie podoba i kolor też powinienem dać radę wymieszać ze zlewek.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez wuen » sobota, 5 maja 2012, 10:30

Model mający sporą blaszkę w zestawie na pewno nie jest prymitywny. Posiada uproszczenia w silniku i kabinie - to ostatnio taki trend w Fujimi (Ferrari 458 też tak ma) ale np. tarcze hamulcowe to coś, czego nie mają rozbudowane modele Tamiya.
Już niedługo okaże się, jak jest ze spasowaniem elementów i wtedy będzie wiadomo czy model jest OK czy prawie OK ;o)
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez portalus » sobota, 5 maja 2012, 12:48

Na AF już się jakieś sztuki pojawiły - na razie jednak żaden nie był jakiś porywający.
Dyskusja na temat Aoshimy skupiła się natomiast na silniku - wersja pół-góry kontra cały silnik w zależności od rynku sprzedaży, dla mnie to jakaś totalna głupota.
Po dokładniejszym przyjrzeniu się wypraskom Aoshimy bardzo spodobało mi się rozwiązanie podzielenia świateł na kilka elementów składowych - ułatwiające malowanie. Sceptycznie natomiast podchodzę do nadmiernego pocięcia karoserii na poszczególne panele - ciekawe jak będzie ze sklejeniem tego aby się nic nie wypaczyło.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez cayman » sobota, 5 maja 2012, 13:48

portalus napisał(a):Na AF już się jakieś sztuki pojawiły - na razie jednak żaden nie był jakiś porywający.
Dyskusja na temat Aoshimy skupiła się natomiast na silniku - wersja pół-góry kontra cały silnik w zależności od rynku sprzedaży, dla mnie to jakaś totalna głupota.
Po dokładniejszym przyjrzeniu się wypraskom Aoshimy bardzo spodobało mi się rozwiązanie podzielenia świateł na kilka elementów składowych - ułatwiające malowanie. Sceptycznie natomiast podchodzę do nadmiernego pocięcia karoserii na poszczególne panele - ciekawe jak będzie ze sklejeniem tego aby się nic nie wypaczyło.


Mam sztukę z Fujimi i już leżał na warsztacie ale te składowe karoserii pasują jak pięść do oka i kupa kombinacji żeby to spasować dlatego poszedł z powrotem na magazyn ( miało być szybkie PZP).
I oglądałem kilka sztuk na AF-ie i nie powalają efektem końcowym.
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez portalus » sobota, 5 maja 2012, 14:16

Nie no, chyba zacznę go składać aby się przekonać samemu.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Re: [In-box] Lamborghini Aventador LP 700-4 /Fujimi 1:24/

Postprzez Krzychu126 » sobota, 5 maja 2012, 20:28

No to jest najlepszy sposób.
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 18:50


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości