Volkswagen Golf VR6 Fujimi 1/24

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Volkswagen Golf VR6 Fujimi 1/24

Postprzez jasonx_87 » środa, 4 czerwca 2008, 12:15

Vivatki! :D

Model dostałem od mojej miodnej przyjaciółki na urodziny! :mrgreen:

Po wstępnym oględzinach wyprasek, można stwierdzić, że Fujimi naprawdę ma zdrowie do wykonania projektów i form :!:

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

Producent: FUJIMI
Skala: 1/24
Nr. kat. RS-22

Wypraski:
- 5 czarne - 57 części
- 1 przezroczysta - 10 części
- gumowe - 4 opony
- metalowe - 8 śrubek

Kalkomania, warianty malowania:
- tablice japońskie
- dwie kalkomanie z napisem "Golf" na tablice długie wąskie lub krótkie i szerokie

On-BOX

Obrazek

- wypraski:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Felgi z oponami BBS 15', jednak nie przypadły mi do gustu, postanowiłem kupić większe, jeszcze o nich wspomnę. ;o)

FELGI SĄ NA SPRZEDAŻ - 12,- (z tą sprawą na PRIV)

Obrazek

Elementy oszklenia - szyby, klosze. Bardzo starannie wykonany odlew, żadnych zmaz.

Obrazek

- detale:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

- kalkomania:

Obrazek

PODGLĄD INSTRUKCJI:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

FELGI OZ FUTURA 18inch WHEEL Fujimi 1/24:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szczęście się uśmiechnęło - felgi idealnie wchodzą w nadkola, tak, że bok felgi od krawędzi nadkola dzieli zaledwie 1mm.. :twisted:

Ogólne postanowienia:
- amortyzatorki nie z plastiku lecz ze sprężynek z gabinetu zegarmistrza (mojego dziadka) :lol:
- zaciski hamulcowe czerwone
- wnętrze = flock ciemny antracytowy, siedzenia w kolorze beżowo-czarnym (imitacja skóry), deska rozdzielcza, albo beżowa, albo antracytowa.
- silnik raczej będzie w trybie zamkniętym
- podwozie w niektórych miejscach pomalowane Alclad II CHROM
- szyberdach
- lampy tylne przyciemnione (trzy-częściowe: 1. Orange Klar 2. White Klar 3. Red Klar)
(Klar czyt. przezroczysty)
- Kolor karoserii: Czarny błyszczący
- Może się uda usunąć z grilla przedniego logo VW
- Siatka za grillem
- Gruba polerka pastą wykończeniową Compound TAMIYA (2-3x) a na koniec wosk modelarski Tamiya. :twisted:

No to do dzieła, rączki zacieram.. Do zobaczenia wkrótce w dziale WARSZTAT! :mrgreen:
jasonx_87
 

Reklama

Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości