FXX deluxe pack KA Models KS-00001 - wątpliwości

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Re: FXX deluxe pack KA Models KS-00001 - wątpliwości

Postprzez Coppercat » czwartek, 7 listopada 2013, 13:07

Dostałem, ale na razie nic z tego nie wynika :(
Bardzo grzecznie poinformowano mnie, że będą interweniować u producenta.
Ze strony sklepu rozmowa była z Panem Zdenkiem Havliną. Rzeczowy gość, ale zobaczymy co z tego będzie.
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): sobota, 6 kwietnia 2013, 00:21
Lokalizacja: Częstochowa

Reklama

Re: FXX deluxe pack KA Models KS-00001 - wątpliwości

Postprzez Coppercat » czwartek, 12 grudnia 2013, 11:01

Dla formalności informuję, że car-model-kit.com stanął na wysokości zadania w opisywanej przeze mnie sprawie 8-)
Pan Zdenek Havlina wziął sobie do serca moją reklamację i interweniował w KA-Models w kwestii brakującego elementu.
Niestety firma niewiele zrobiła w tej sprawie :shock:
Wobec takiego stanu rzeczy sklep z własnej inicjatywy zrekompensował moją stratę z nawiązką: poproszono mnie o wybranie sobie artykułu z oferty sklepu, który zrekompensuje ten brak. Dodatkowo dostałem spory bonus :shock: :) :shock:
Jestem bardzo miło zaskoczony takim obrotem sprawy, bo nie sądziłem, że coś wskóram (po doświadczeniach z obchod.valka.cz).
Polecam zakupy w tym sklepie :idea:
Ceny konkurencyjne (jak na Europę :twisted: ), wybór towaru naprawdę imponujący i szybka dostawa (dwa dni robocze).
Jedyna wada to cena przesyłki: 30-40 zł, ale to już niezależne od sklepu :cry:
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): sobota, 6 kwietnia 2013, 00:21
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości