Honda Accord PIAA TAMIYA 24174.

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Honda Accord PIAA TAMIYA 24174.

Postprzez specnaz14 » czwartek, 21 listopada 2013, 13:15

Witam.
Nie jestem pewien czy w odpowiednim dziale zakładam temat jeśli nie to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce, jest to mój pierwszy post na forum więc jeszcze raz wszystkich WITAM:).
Przejdźmy teraz do konkretów. Można powiedzieć że tym modelem chciałbym na poważnie zabrać się za "modelarstwo", kiedyś złożyłem Mazdę RX7 ale w pośpiechu i braku przygotowania, odpowiednich materiałów i narzędzi, a także z braku wiedzy teoretycznej wyszła jednym słowem "kicha".
Chciałbym żeby teraz sytuacja się nie powtórzyła i żeby Accorda udało się złożyć na akceptowalnym poziomie, zależy mi tym bardziej na tym iż na co dzień poruszam się taką Hondą z tym że w wersji Coupe.
Trochę już na forum poczytałem co jest potrzebne do pracy z z takimi modelami ale jako że jestem świeży w temacie trochę się gubię w nazwach i oznakowaniach odpowiednich materiałów i tym podobnych sprawach, dlatego chciałem zapytać czy moglibyście napisać mi "konkretną listę" rzeczy które będą potrzebne do wykonania tego modelu (kleje, podkład, jakie narzędzia itp itd). Accord nie będzie robiony zgodnie z wytycznymi zestawu gdyż chcę go zewnętrznie upodobnić do mojego Accorda.
Jutro postaram się wrzucić zdjęcia "zestawu".

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz. Michał.
specnaz14
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 listopada 2013, 10:10

Reklama

Re: Honda Accord PIAA TAMIYA 24174.

Postprzez Kazik » czwartek, 21 listopada 2013, 14:50

Witaj,
a tutaj zaglądałeś viewtopic.php?f=21&t=19365
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Honda Accord PIAA TAMIYA 24174.

Postprzez xenomorph » czwartek, 21 listopada 2013, 15:53

Witam,
najważniejsze, abyś poczytał jak najwięcej dobrych wątków warsztatowych.
Z nich, dowiesz się najwięcej. Sporo ich jest, więc nie będziesz miał problemów
z trafieniem na te "naprawdę" pomocne.
A listy, to raczej nikt Ci nie napisze, bo było to na forum wałkowane tysiące razy.


Pozdrawiam 8-)
Obrazek
Jarosław Rzemiński
Avatar użytkownika
xenomorph
 
Posty: 1640
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 12:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Honda Accord PIAA TAMIYA 24174.

Postprzez specnaz14 » czwartek, 21 listopada 2013, 17:28

Dzięki za naprowadzenie:) i odp. Zabieram się za lekturę.
specnaz14
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 listopada 2013, 10:10


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości