Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez luis » poniedziałek, 10 marca 2014, 16:25

No witam,
zakładam temat, bo pojawiło się coś kuszącego.
Stronka tutaj - http://bit.ly/Kolekcja_Garbus

Model wygląda po złożeniu w ten sposób:

Obrazek

No, jak dla mnie piękny :D
Co sądzicie?

Z informacji prasowej:
Gotowy model będzie posiadał skręcane koła, prawdziwy klakson, składany dach i wiernie odtworzone wnętrze kabiny. Model jest oficjalnie licencjonowany przez Volkswagena. Kolekcjonerzy mają więc pewność, że otrzymują produkt najwyższej jakości, stworzony z wysokiej jakości materiałów.
Wymiary gotowego modelu to: 51,2 cm długości, 18,4 cm wysokości i 20 cm szerokości.

Więcej info tu - http://www.auto-nostalgia.pl/2014/03/10 ... -skali-18/
Avatar użytkownika
luis
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2014, 12:56

Reklama

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez toled » poniedziałek, 10 marca 2014, 16:52

Jak ktoś ma kupę kasy, to czemu nie. Pewnie za całościowy koszt tego modelu, można sobie będzie kupić z 20-30 garbusów w 1:24 ;-)
Pozdrawiam - Wojtek Bryński
toled
 
Posty: 283
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2008, 22:29

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez Coppercat » poniedziałek, 10 marca 2014, 16:57

Ale płatność w ratach :P
Jak powiedział filozof: "Jak musi być gó...o, to niech będzie w kupkach" 8-)
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): sobota, 6 kwietnia 2013, 00:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez luis » poniedziałek, 10 marca 2014, 17:33

toled napisał(a):Jak ktoś ma kupę kasy, to czemu nie. Pewnie za całościowy koszt tego modelu, można sobie będzie kupić z 20-30 garbusów w 1:24 ;-)


Cenowo w prenumeracie po szybkich kalkulacjach to wygląda tak:
Pierwszy zeszyt jest za 5 zeta, kolejny za 15, a kolejne za 25.
Cała kolekcja to jakieś 100 części.
Czyli w sumie za całość niecałe 2,5 tysia wychodzi.

Na pewno moim zdaniem warto na kilka zeszytów się szarpnąć, potem się zobaczy.

Garbus w 1:24 to nie to samo, nie zamieniłbym jednego 1:8 nawet za tamtych 100.
Avatar użytkownika
luis
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2014, 12:56

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez Rafal » poniedziałek, 10 marca 2014, 17:43

Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1276
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:09

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez luis » środa, 12 marca 2014, 14:00


Wcześniejszy model - wyszło 3 czy 4 numery i wstrzymano wydawanie w związku z sugestiami czytelników. Moim zdaniem lepiej to zrobić na początku jak już, niż w połowie kolekcji.
Ten nowy, według zapowiedzi, wyjdzie w całości. Zresztą w innych krajach jest kontynuowany, co pozwala przypuszczać że i w Polsce wyjdzie całość.
Avatar użytkownika
luis
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2014, 12:56

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez pawel700 » czwartek, 13 marca 2014, 19:14

Może być problem z jednakowym odcieniem koloru czerwonego na wszystkich częściach karoserii. Już na filmiku od DeAgostini trochę to widać.
W tej skali Pocher zrobił fajny model: Lamborghini Aventador. Chyba znacznie lepsza oferta, bo od razu całość się kupuje i jest tańszy niż Garbus. Chociaż to całkiem inny temat...
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez Przemek Przybulewski » czwartek, 13 marca 2014, 19:31

Pamiętam jak x lata temu, gdzie x > 7 wychodziło spalinowe BMW M3 GTR w 1:10. Niby RC i tak dalej. Kupiłem pierwszy zeszyt, zaczałem zgłebiać temat i okazało się że kilka zeszytów miało się ukazywać w kioskach i innych empikach, natomiast po trzech miesiącach reszta zeszytów miała być dostępna tylko i wyłącznie w prenumeracie kwartalnej bodajże po kilkaset złotych (około 300) przez trzy lata. Łączny koszt wynosił prawie 4000zł i to bez aparatury RC.
Odpuściłem sobie. Zbyt niepewne, za duży koszt, mimo że model wydawał mi się na owe czasy bardzo atrakcyjny.
I od tamtej pory szerokim łukiem omijam wszelkie Titaniki, U-Booty, Tygrysy i inne tego typu wydawnictwa.
Avatar użytkownika
Przemek Przybulewski
 
Posty: 551
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 15:24

Re: Volkswagen Garbus w skali 1 do 8 od De Agostini

Postprzez luis » wtorek, 15 kwietnia 2014, 15:09

Przemek Przybulewski napisał(a):Pamiętam jak x lata temu, gdzie x > 7 wychodziło spalinowe BMW M3 GTR w 1:10. Niby RC i tak dalej. Kupiłem pierwszy zeszyt, zaczałem zgłebiać temat i okazało się że kilka zeszytów miało się ukazywać w kioskach i innych empikach, natomiast po trzech miesiącach reszta zeszytów miała być dostępna tylko i wyłącznie w prenumeracie kwartalnej bodajże po kilkaset złotych (około 300) przez trzy lata. Łączny koszt wynosił prawie 4000zł i to bez aparatury RC.
Odpuściłem sobie. Zbyt niepewne, za duży koszt, mimo że model wydawał mi się na owe czasy bardzo atrakcyjny.
I od tamtej pory szerokim łukiem omijam wszelkie Titaniki, U-Booty, Tygrysy i inne tego typu wydawnictwa.

Kwestia podejścia, czytałem sporo opinii ludzi, którzy składają w ten sposób Warszawę i raczej nikt nie narzeka na wysoki koszt. Zabawy jest przy tym sporo, dużo się można też nauczyć o konkretnym modelu, bo odwzorowanie detali jest bardzo wierne.
Avatar użytkownika
luis
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2014, 12:56


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości