Gunze Sangyo FERRARI 250 GTO

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Gunze Sangyo FERRARI 250 GTO

Postprzez Dorotka » sobota, 10 maja 2014, 07:49

Czołem!

Czy Szanowni Koledzy mieli okazję poznać ten produkt i napisać o nim coś więcej?

http://www.ebay.pl/itm/GUNZE-SANGYO-G-2 ... 4ad50a17e5

Z góry dzięki
:)
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 11:31

Reklama

Re: Gunze Sangyo FERRARI 250 GTO

Postprzez wuen » sobota, 10 maja 2014, 17:58

Nie miałem ale jeśli jakość zbliżona do innych modeli tej firmy - mam np. Jaguar'a E-type - to bym unikał - bliżej jemu do Revell'a niż Fujimi.
Za cenę tego modelu można mieć produkt firmy Fujimi + zestaw do waloryzacji - efekt będzie duuuużo lepszy - poszukaj relacji z budowy by "cayman"
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Gunze Sangyo FERRARI 250 GTO

Postprzez Dorotka » sobota, 10 maja 2014, 18:51

Dzięki!

Faktycznie poczytałem trochę i też jakoś mi się przestał podobać :) Twoja opinia potwierdza, to co piszą inni :) Relacji z budowy i galerii modeli "Caymana" nie oglądam z zasady... Na jaką cholerę mam dostać zawału :lol: :lol: :lol: Zresztą jego prace to nie są modele... On zwyczajnie fotografuje prawdziwe samochody, które rozkręca i zmniejsza :P

Pozdrawiam
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 11:31

Re: Gunze Sangyo FERRARI 250 GTO

Postprzez cayman » sobota, 10 maja 2014, 22:11

Dorotka napisał(a):Dzięki!

Faktycznie poczytałem trochę i też jakoś mi się przestał podobać :) Twoja opinia potwierdza, to co piszą inni :) Relacji z budowy i galerii modeli "Caymana" nie oglądam z zasady... Na jaką cholerę mam dostać zawału :lol: :lol: :lol: Zresztą jego prace to nie są modele... On zwyczajnie fotografuje prawdziwe samochody, które rozkręca i zmniejsza :P

Pozdrawiam


Aj tam aj tam ,każdy patent dobry oby skuteczny.
Co do wyrobów gunze to jakość licha i cena duża.Za tą kwotę kupisz zestaw Fujimi i do tego blaszki HD i koła MFH albo felgi Ka-Models .
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Re: Gunze Sangyo FERRARI 250 GTO

Postprzez Dorotka » niedziela, 11 maja 2014, 05:16

cayman napisał(a): Aj tam aj tam ,każdy patent dobry oby skuteczny.


O proszę! Przyznał się :mrgreen:

cayman napisał(a): Co do wyrobów gunze to jakość licha i cena duża.Za tą kwotę kupisz zestaw Fujimi i do tego blaszki HD i koła MFH albo felgi Ka-Models .


Tak też uczynię ;o)
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 11:31


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości