Revell - jak to z nim jest?

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Re: Revell - jak to z nim jest?

Postprzez grzegorz75 » środa, 18 czerwca 2014, 23:28

GUDMUNDUR napisał(a): I poczuć znów jak wiater w klate mi wali .


Wolałbym GSXR-1000 jednak ....
Obrazek
Avatar użytkownika
grzegorz75
 
Posty: 871
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 19:37

Reklama

Re: Revell - jak to z nim jest?

Postprzez rotpol13 » środa, 18 czerwca 2014, 23:29

GUDMUNDUR napisał(a):A ja chciałbym model WSK 125 w skali 1/10 . I poczuć znów jak wiater w klate mi wali .


Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 18 czerwca 2014, 23:37 przez rotpol13, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Revell - jak to z nim jest?

Postprzez GUDMUNDUR » środa, 18 czerwca 2014, 23:30

Dorotka napisał(a):
GUDMUNDUR napisał(a):A ja chciałbym model WSK 125 w skali 1/10 . I poczuć znów jak wiater w klate mi wali .


To zrób od podstaw i przestań marudzić....

:)


Ale nie umiem pomalować aerografem zapasowych "łatków" do zaklejenia dziurawej dętki. :D :mrgreen:
Ostatnio edytowano piątek, 20 czerwca 2014, 19:47 przez GUDMUNDUR, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GUDMUNDUR
 
Posty: 1209
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 00:59
Lokalizacja: za siedmioma pędzelkami ...

Re: Revell - jak to z nim jest?

Postprzez GUDMUNDUR » środa, 18 czerwca 2014, 23:50

rotpol13 napisał(a): kraby są w Biedronce Portugalskiej prosto z CHINÓW :mrgreen:


To one są z Chinóow , ja myślałem , że w Krabaibach rosną :mrgreen: :mrgreen: :lol: .

P.S. Upss, sorry Dorotka - pomyliły mi się działy . Ja szedłem do Hyde Parku :arrow: :) .
Ostatnio edytowano piątek, 20 czerwca 2014, 19:47 przez GUDMUNDUR, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GUDMUNDUR
 
Posty: 1209
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 00:59
Lokalizacja: za siedmioma pędzelkami ...

Re: Revell - jak to z nim jest?

Postprzez radoslaw6363 » czwartek, 19 czerwca 2014, 12:26

GUDMUNDUR napisał(a):
rotpol13 napisał(a): kraby są w Biedronce Portugalskiej prosto z CHINÓW :mrgreen:


To one są z Chinóow , ja myślałem , że w Krabaibach rosną :mrgreen: :mrgreen: :lol: .

P.S. Upss, sorry Dorotka - pomyliły mi się działy . Ja szedłem do Hyde Parku :arrow: :) .


Kraby rosną we wodzie (sam widziałem :mrgreen: ) serio. Powaga !
Ale są i takie co rosną na drzewach a konkretnie na palmach kokosowych jak bum cyk cyk :idea: http://pl.wikipedia.org/wiki/Krab_palmowy
Dobrze że u nas na takiej jabłonce czy innej śliwce takie paskudztwa nie rosną ;o)
Ostatnio edytowano czwartek, 19 czerwca 2014, 12:38 przez radoslaw6363, łącznie edytowano 2 razy
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2543
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Revell - jak to z nim jest?

Postprzez radoslaw6363 » czwartek, 19 czerwca 2014, 12:28

:evil: :lol: :oops:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2543
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości