[IN-BOX] Pontiac GTO 2004 - AMT [38481] - 1:25

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

[IN-BOX] Pontiac GTO 2004 - AMT [38481] - 1:25

Postprzez fliper_nx » sobota, 17 października 2009, 21:05

Model: - Pontiac GTO 2004
Skala: - 1:25
Firma: - AMT
Trudność: - 2

Wykonanie, dodatkowe elementy, podsumowanie:
Niedawno zakupiony, niedawno w domu ale in-boxu nie darowałem. Model niby produkcji amerykańskiej [AMT], ale na wypraskach widnieje napis "made in china", niestety część modeli AMT, Revell'a itp są właśnie produkowane przez małych ludzików o skośnych oczkach. Linia samochodu w rzeczywistości jest zaokrąglona więc błędów nie ma na samym modelu. Jest troszkę nadlewek ale są banalnie proste do usunięcia. Jako, że to model zza oceanu posiada masę części, w tym również silnik V8, opcjonalnie mamy do wyboru gaźnik bądź wielowtrysk oraz dwa komplety felg. Po zdjęciach widać, że spasowanie bardzo kuleje ale model ma potencjał. Największą wadą moim zdaniem są światła, zrobione na wzór z zabawek [modeli] metalowych. Kwestia czasu oraz silnej motywacji, a z tej bazy może powstać piękny okaz. Oto fotki z opisami.

Instrukcja:
Miniaturowa, ale czytelna.

Kalkomanie:
Jakoś w porządku, ale moim zdaniem brak kalek na zegary.

Obrazek
___________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazekObrazek
___________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazekObrazek
___________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazekObrazek
___________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Ogólny zarys wnętrza, boczki drzwiowe wkładane bez problemowo, fotele z "tyłami", a nawet wytłoczonym napisem "GTO"

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Co mnie zdziwiło, to w lusterkach są już gotowe [tu nie sprawdzałem jeszcze czy wyjmowane] lustra.

ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 20 października 2009, 09:37 przez fliper_nx, łącznie edytowano 1 raz
"I gotta thank the Lord !!" :)
"Gdy Subaru slajdem tnie dzika chuć ogarnia mnie, a gdy Misiek zatnie bok orgazm jest o krok" :D
Avatar użytkownika
fliper_nx
 
Posty: 194
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:52
Lokalizacja: wroclaw.pl

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości