Kamuflaż Flecktarn - 1:35

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Kamuflaż Flecktarn - 1:35

Postprzez fazzi » poniedziałek, 21 maja 2012, 15:12

Witam wszystkich!
Planuję w najbliższym czasie wykonać dioramkę z Leopardem i grupką niemieckich żołnierzy. Napotkałem jednak problem: namalowanie kamuflażu Flecktarn jest potwornie trudne, między innymi dlatego, że nie ma tam koloru bazowego, barwy ułożone są wieloma warstwami zachodzącymi na siebie. Tutaj rodzi się moje pytanie : czy zna ktoś jakiegoś dobrego tutoriala, w którym byłoby objaśnione jak takowe malowanie wykonać?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Fazzi
Avatar użytkownika
fazzi
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2011, 16:32
Lokalizacja: Gdynia

Reklama

Re: Kamuflaż Flecktarn - 1:35

Postprzez kisiel » poniedziałek, 21 maja 2012, 19:01

Witaj .Ja jeśli mógłbym tobie doradzić odnośnie kolorku bazowego to bardzo mi wygląda na odcień zieleni oliwkowej z dużą domieszką białego.Ja osobiście maluję drugo wojenne kamo na niemiaszkach więc to co widzę mogę jedynie podpowiedzieć .Myślę nawet,że jak będziesz używał zielonego koloru do malowania plamek groszków( TAK MI WESZŁO W NAWYK) To dodaj do zieleni więcej bieli aby zrobić bazę dla tego rodzaju kamuflażu.Właściwie ja tak gdybym miał malować to od tej bazy bym zaczął.Pozdrawiam.
kisiel
 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 5 lutego 2012, 15:36

Re: Kamuflaż Flecktarn - 1:35

Postprzez fazzi » piątek, 25 maja 2012, 22:25

Dzięki za radę, jak coś zmaluję to wstawie foto.
pozdrawiam
Fazzi
Avatar użytkownika
fazzi
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2011, 16:32
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości