SS sturmbanfuhrer - 90mm

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Re: SS sturmbanfuhrer - 90mm

Postprzez Marcin Łukawski » środa, 18 sierpnia 2010, 20:58

Paweł podstawka jest mała więc nie ma co wymyślać czegoś wielkiego:) 8,5/8,5 cm a figurka jest spora...mam kawałek murku od figury 120 mm ale to zasłoni mi po części psa a nie chciałbym go przysłaniać ... myślę, ze zrobię jakieś gruzy i dodam tą lalkę plus okulary i dokumenty...powinno wystarczyć....

Fragles malowanie takich skórzanych rzeczy jest bardzo proste. Po raz pierwszy od kiedy maluję figurki na początku zagruntowałem wszystko podkładem w sprayu chaos black Citadela jest naprawdę bardzo dobry. następnie położyłem na elementy skórzane olejną Talensa lamp black i delikatnie ściągnąłem większym pędzlem jej nadmiar...później cieniowałem delikatnie płaszcz odcieniami szarości a kaburę yellow ochre też Talensa. Najważniejsze jest to aby cieniując zachować umiar...jeśli za mocno rozjaśnimy będzie za duży kontrast.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Marcin Łukawski
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Łódź

Reklama

modele polskich samolotów

Re: SS sturmbanfuhrer - 90mm

Postprzez Marcin Łukawski » sobota, 21 sierpnia 2010, 14:24

Troszkę popchnąłem temat ;)

Na razie całość wygląda tak... jeszcze trochę detali plus szmacianka, okulary i papiren ....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Marcin Łukawski
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Łódź

Re: SS sturmbanfuhrer - 90mm

Postprzez rollingstones » sobota, 21 sierpnia 2010, 14:57

Dobre dobre - choć proszę zdecyduj się na drut kolczasty i przęsło ogrodzenia.
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Poprzednia strona

Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości