Netherlands Musketeer-MiniArt-1:16-Open

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Netherlands Musketeer-MiniArt-1:16-Open

Postprzez slawekk » piątek, 19 listopada 2010, 18:51

Witam
To jest mój pierwszy post i od razu postanowiłem wziąć udział w konkursie.Startuję z figurką muszkietera z MiniArtu.Nie jest to cud techniki ale chce spróbować swoich sił.Open ,dlatego że może wymagać kilku grubszych ingerencji.Fotka pudełka i ramki z częściami:
Obrazek
Obrazek


Witam.
Pierwsze zdjęcie poprawiłem, drugim zajmij się sam i na przyszłość tak też wklejaj, proszę.
Xenomorph
slawekk
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Netherlands Musketeer-MiniArt-1:16-Open

Postprzez slawekk » sobota, 20 listopada 2010, 17:28

Na razie udało mi się skleić podstawowe człony,czyli nogi,ręce,tułów i głowę:
Obrazek
Zestaw jest dla cierpliwych i lubiących bawić się szpachlą :)
slawekk
 

Re: Netherlands Musketeer-MiniArt-1:16-Open

Postprzez Speedking » sobota, 20 listopada 2010, 19:03

slawekk napisał(a):Zestaw jest dla cierpliwych i lubiących bawić się szpachlą :)

Taa mój Spartanin tak samo. Do tego detale trochę rozmyte, no ale za niecałe 3 dychy nie można oczekiwać cudów ;o)
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Netherlands Musketeer-MiniArt-1:16-Open

Postprzez Ave » sobota, 20 listopada 2010, 20:38

Cześć

Skoro takie figurki Panowie wybraliście, to nie ma co marudzić od samego początku - jeszcze sporo udręki przed Wami :->

Ale za to jeśli już oporządzicie się z tymi cudami odlewnictwa, jak trzeba, to satysfakcja będzie też niemała...

Obu dziadów (czy raczej ich inne wcielenia) zmordowałem, więc na Wasze poczynania chętnie popatrzę.
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: Netherlands Musketeer-MiniArt-1:16-Open

Postprzez slawekk » sobota, 20 listopada 2010, 21:28

Oba zmagania pilnie przestudiowałem i oczywiście wiedziałem z czym się mierzę :shock: .Ale chyba każdy kto przegląda to forum zna Twoje prace i jakość tych zestawów ;o) .
slawekk
 


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości