żołnierz amerykański 1:72

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

żołnierz amerykański 1:72

Postprzez Nugget » niedziela, 30 stycznia 2011, 22:19

przepraszam że figurka tak odbija światło matowałem ją, ale waliłem w nią bardzo mocnym oświetleniem. Do figurki zrobiłem pierwszy raz w życiu podstawkę jeśli tak to można nazwać (może trochę za duża).Proszę o ocenę i porady.Ogólnie z figurki nie jestem zbytnio zadowolony, a podstawka, nie umiem określić bo robię ją pierwszy raz w życiu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:53

Reklama

Re: żołnierz amerykański 1:72

Postprzez Jaho63 » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 00:31

Moim zdaniem jak na pierwsze prace i na tę skale to całkiem nieźle. Jeżeli jednak masz zamiar pozostać przy figurkach to proponuję jednak zmianę skali. Piszę to z ciężkim sercem, bo 72-kę sam preferuję, ale tutaj figsy to dość marginalna sprawa. Jeżeli chcesz robić tylko to, to najlepiej chyba przejść na skalę 1:35!
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: żołnierz amerykański 1:72

Postprzez prawdziwy-sok » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 02:10

Ujmę to tak- jest nie realistycznie, ale i tak mi się podoba, bo scenka ma bardzo przyjemnie bajkowy klimat.
A cieniowanie jest ok.
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Re: żołnierz amerykański 1:72

Postprzez Nugget » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 15:44

Jaho63 napisał(a):Moim zdaniem jak na pierwsze prace i na tę skale to całkiem nieźle. Jeżeli jednak masz zamiar pozostać przy figurkach to proponuję jednak zmianę skali. Piszę to z ciężkim sercem, bo 72-kę sam preferuję, ale tutaj figsy to dość marginalna sprawa. Jeżeli chcesz robić tylko to, to najlepiej chyba przejść na skalę 1:35!

no wiem juz od dawna chce w figurkach przejsc na 1:35 a na 72 ucze sie ruchów pędzla i co najważniejsze cierpiwości :)
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:53


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości