Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez Nugget » niedziela, 28 sierpnia 2011, 19:54

Dragon, twarz to po prostu coś niesamowicie źle technicznie dobranego, więc, zęby ją urozmaicić, zrobiłem opatrunek na oko temu Niemcowi. Co do dalszych spraw, twarz skonczona, zacząlem cieniować mundur, znaczy na razie bluzę mundurową, spodnie, zrobię mu raczej w jakimś kamo. Chlebak muszę wycieniować, i pomalować rączki. Opatrunek zrobiłem biały, owinięty białym bandażem wokół głowy, spróbowałem zrobić na nim krew, ale dziwnie to wyszło, więc, zrobiłem opatrunek niedawno zmieniony. Pan Niemiec, ze słonecznej Italii, będzie trzymał Mausera. Jest to jedna z moich pierwszych figurek, dopiero zaczynam przygodę z cieniowaniem. Spodnie włożone oczywiście będą w saperki. Przepraszam na niektórych zdjeciach widać, moje niezręczne paluchy, ale musiałem go podnieść, za to widać skalę. Proszę o pomoc, sugestie, rady i oceny, będę za każda wdzięczny.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 20:53

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez ROMAN » niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:05

Przede wszystkim Twój aparat ma straszną tendencje do prześwietlania zdjęć. Pokombinuj coś z tym. Ja tylko dodam, że malując dłonie nie ciągnij tak bardzo tych ciemnych kresek, bo dłoń sprawia wrażenie strasznie długich palcy. Tak jak jest wyryte i stop. Jaśniejszym kolorem zaznacz kostki. Ścięgna nie u każdego widać.
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 12:22

Re: Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez Nugget » niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:11

Ale ja dłoni jeszcze nie malowałem, brudne są na razie, będe dopiero malował na końcu. :) Prześwietla dureń. Niestety, może jutro da radę dać lepsze foty.
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 20:53

Re: Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez rollingstones » niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:13

mnie się podoba
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 09:29
Lokalizacja: KIelce

Re: Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez ROMAN » niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:18

Nie no coś tam z tymi dłońmi kombinowałeś, widać farbę.
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 12:22

Re: Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez Nugget » niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:20

Tak to farba olejna, zaraz mi się zdarła, pomaluję dłonie na końcu.
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 20:53

Re: Abbronzato Alieno 1:35 Dragon

Postprzez Nugget » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 18:44

Ciąg dalszy, naniosłem prowizoryczny kamuflaż z ziemi, na hełmie, przykurzyłem figurkę naniosłem kamuflaż, na spodnie, teraz Teraz w miarę widać twarz(straszna rzeźba) i opatrunek który wykonałem, saperki przybrudziłem jeszcze, żołnierz czeka na mausera. Pozdrawiam. Dziękuję za wszystkie komentarze.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Stanisław Tarasek
Avatar użytkownika
Nugget
 
Posty: 671
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2011, 20:53


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości