Alpinista Delta Force, 70mm

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Re: Alpinista Delta Force, 70mm

Postprzez Stroju » czwartek, 21 czerwca 2012, 20:06

No zamieszanie z narodowością bo producent nadał temu zestawowi nazwę Delta Force, ale że inspirowany postacią MacTavisha z gry który był szkotem z SAS to przemianowałem go na brytyjczyka, a tytuł wątku został jeszcze stary, w zasadzie na początku nie miałem pomysłu co ma mi wyjść, w jednostkach specjalnych ponoć duża dowolność w umundurowaniu więc to tylko kwestia flagi na ramieniu.
Co do dalszych prac to od kolan w górę popracowałem olejami trochę, czyli wash a potem rozjaśnienia bielą tytanową, a później wstępne malunki od kolan w dół, zostawiłem to na koniec żeby mieć za co trzymać bez ryzyka ścierania farby.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Stroju
 
Posty: 526
Dołączył(a): sobota, 17 stycznia 2009, 11:10

Reklama

Re: Alpinista Delta Force, 70mm

Postprzez Michał Janik » niedziela, 24 czerwca 2012, 00:11

Fajna praca, super temat (oryginalny i bliski memu sercu). Raki - nawet jeśli czarne (choć czemu akurat czarne?) - to zwykle mają sporo zadrapań, oskrobań itd do metalu. Karabinki - to są jakieś wersje wojskowe "low vis"? Nie wiem, czy dobrze dostrzegam czy tego nie ma - np. lekkie oszronienie zarostu, brwi też by dodało klimatu!
Ostatnio edytowano niedziela, 24 czerwca 2012, 00:27 przez Michał Janik, łącznie edytowano 1 raz

Nie może być wolnej Polski bez wolnej Ukrainy i wolnej Ukrainy bez wolnej Polski.


Ignacy Daszyński, ok. 1918
Avatar użytkownika
Michał Janik
 
Posty: 1115
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:25
Lokalizacja: sRaszyna i Urynowa

Re: Alpinista Delta Force, 70mm

Postprzez KFS-miniatures » niedziela, 24 czerwca 2012, 00:22

a ja jstem zawidziony. start był dobry, a finosz przeciętny, bez szału
Obrazek
Avatar użytkownika
KFS-miniatures
 
Posty: 572
Dołączył(a): czwartek, 6 października 2011, 00:12

Re: Alpinista Delta Force, 70mm

Postprzez Tomasz Dzieciątkowski » niedziela, 24 czerwca 2012, 10:26

Stroju napisał(a): w jednostkach specjalnych ponoć duża dowolność w umundurowaniu więc to tylko kwestia flagi na ramieniu.

Panuje, ale w granicach rozsądku. Nie słyszałem o jakimkolwiek oddziale brytyjskim, który nosiłby mundury w kamuflażu ACU (choćby ich pojedyncze elementy).
If on my journey, should I encounter God, God will be cut...
Avatar użytkownika
Tomasz Dzieciątkowski
 
Posty: 988
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 20:53
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron