Popiersie - kobieta faun 50mm

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez rotpol13 » sobota, 17 maja 2014, 22:09

Komandor napisał(a):Ja nie rozumiem takich wypowiedzi - po piszesz te złośliwości ? Bardzo dobry warsztat. Jest wielu którzy ich nie kończą, a jeszcze więcej takich co nie zaczynają i co z tego ?

Pozdrawiam
Paweł


Coś widzisz na tych zdjęciach? Zazdroszczę wyobraźni :D
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Reklama

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez Darth_hobbit » niedziela, 18 maja 2014, 08:32

siara1939 napisał(a):Czekam wciaz na to, az ukonczysz jakis model, bo narazie twoj zapal konczy sie na pierwszym etapie w kazdej rozpoczetej relacji. Moze sie doczekam, azeby ocenic kunszt. :D
Choc watpie, by na zdjeciach bylo cos widac- moze to i lepiej.
PS: Ciekawa okolicznosc, ze zawsze w HP najwiecej maja do powiedzenia ludzie, co nie potrafia sie wykazac w watkach warsztatowych. Potwierdzaja sie moje przypuszczenia, ze jestes jedna z takich osob.
PS 2: Wykalaczki faktycznie przecudnej urody, tak samo jak ten turd co go podniosles po swoim psie. :lol:
Rant over.

A ja widzę, że niektórzy, żyją tylko z prawienia jakiś złośliwości. Nie pokazuję tu wszystkich moich prac, ponieważ nie widzę potrzeby - pokazuję to co chcę.
W HP pokazuję to co mi się podoba i nikt mi tego nie zabroni.
Ile jest tu warsztatów zaczętych,a nie nie skończonych.
Widzę, że Ty zamiast podpowiadać jako ktoś bardziej doświadczony z wysokości tronu uprzykrzasz życie innym. Przypominam tylko im wyżej siedzisz tym z większej wysokości spadniesz i upadek będzie boleśniejszy.
I powtarzam nie mam obowiązku pokazywanie na tym czy innym forum wszystkiego co robię. To jest moja dobra wola.
Na forumowych krytykantów mam wyjebane po całości od zarania dziejów, aż do nicości
Darth_hobbit
 
Posty: 181
Dołączył(a): sobota, 22 lutego 2014, 20:22

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez siara1939 » niedziela, 18 maja 2014, 08:50

Darth_hobbit napisał(a): A ja widzę, że niektórzy, żyją tylko z prawienia jakiś złośliwości.

Tylko w stosunku do nielicznych- karma.
Darth_hobbit napisał(a): Nie pokazuję tu wszystkich moich prac, ponieważ nie widzę potrzeby - pokazuję to co chcę.

Jezeli to te lepsze, to nie ma straty.
Darth_hobbit napisał(a):W HP pokazuję to co mi się podoba i nikt mi tego nie zabroni.

Pewnie ze nie, nie mam zamiaru, ale musisz sie liczyc z tym, ze otwierajac usta w innych watkach, musisz byc twardy i przyjac krytyke w swoich.
Darth_hobbit napisał(a):
Widzę, że Ty zamiast podpowiadać jako ktoś bardziej doświadczony z wysokości tronu uprzykrzasz życie innym.

Nie mam takiego obowiazku. Pomagam tylko tym co chca sluchac. Nie mam zamiaru pomagac, wrecz przeciwnie, bede mocno krytyczny wobec takich jak ty. Przegiales sobie u mnie na samym poczatku, wiec z wielka przyjemnoscia bede krytykowal twoje wypociny. Nauczysz sie pokory.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez Darth_hobbit » niedziela, 18 maja 2014, 08:57

Dlatego będę notorycznie olewał Twoje krytyczne wypowiedzi. Pokorny byłem w życiu zbyt długo wszystkim ustępując. Dla mnie akurat Ty nie jesteś modelarskim autorytetem i nim nie zostaniesz.
A reszta sympatycznych użytkowników tego forum może podziękować temu człowiekowi Siarze,że kończę aktualizowanie wątku - jestem za słaby dla Siary i pewnie kalam jego imaginację modelarstwa więc tu nic więcej nie pokażę, nie mam ochoty czytać plwocin tego panicza na piaskowym zameczku wybujałego ego.
A karma występuję jako pokarm dla psów lub kotów, twarda lub miękka . Podesłać ci whiskas czy chappi ?
Na forumowych krytykantów mam wyjebane po całości od zarania dziejów, aż do nicości
Darth_hobbit
 
Posty: 181
Dołączył(a): sobota, 22 lutego 2014, 20:22

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez rotpol13 » niedziela, 18 maja 2014, 09:26

Darth_hobbit napisał(a):Dlatego będę notorycznie olewał Twoje krytyczne wypowiedzi...kończę aktualizowanie wątku...


:D
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez Komandor » niedziela, 18 maja 2014, 11:20

rotpol13 napisał(a):
Komandor napisał(a):Ja nie rozumiem takich wypowiedzi - po piszesz te złośliwości ? Bardzo dobry warsztat. Jest wielu którzy ich nie kończą, a jeszcze więcej takich co nie zaczynają i co z tego ?

Pozdrawiam
Paweł


Coś widzisz na tych zdjęciach? Zazdroszczę wyobraźni :D


Jak lubicie, to skaczcie sobie do gardeł, Wasza sprawa. Ja tylko napisałem, że można o np. zdjęciach napisać inaczej. Ja wywnioskowałem, że Kolega siara, uważa się za modelarza skończonego i mistrza nauczyciela. Mnie nauczono takiej zasady : "Jeśli wytykasz komuś błąd, to znaczy, że Wiesz jak to zrobić lepiej, niż On to zrobił, więc obliguje Cie to do pokazania Mu tego lepiej". Niestety w słowach Kolegi siary, nie widzę żadnych porad, a tylko jakąś megalomanię ( wybacz siara, ale tak to odbieram, może nie słusznie). Tak mało zostało Nas fascynatów, że powinniśmy się wspierać, nie zniechęcać. Potwornym dla mnie jest stwierdzenie : "Jest Google, można sprawdzić" - takie słowa oznaczają użytkownika Forum, który jest tu tylko i wyłącznie po to, by zaspokajać swoje malutkie ambicyjki, bo jak wiesz, to pokaż, a nie szydź. Takie jest moje zdanie, a Wy róbcie co chcecie, tylko pamiętajcie że, tak jak Wy traktujecie Innych Ludzi, tak Inni Ludzie będą traktować Was.

Pozdrawiam
Paweł
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 11:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez siara1939 » niedziela, 18 maja 2014, 11:50

Ja mam cos pokazywac, udowadniac? Chyba smiesz zartowac. :D
Kolega dostal to na co zasluzyl.
Ja kazdego traktuje jak rownego sobie, do czasu, az zacznie klapac dziaslami nie wiedzac o czym, tylko po to zeby zablysnac.
Pamietaj- jak zamieszasz w kotle, to musisz wylizac chochle.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez Darth_hobbit » niedziela, 18 maja 2014, 12:41

siara1939 napisał(a):Ja mam cos pokazywac, udowadniac? Chyba smiesz zartowac. :D
Kolega dostal to na co zasluzyl.
Ja kazdego traktuje jak rownego sobie, do czasu, az zacznie klapac dziaslami nie wiedzac o czym, tylko po to zeby zablysnac.
Pamietaj- jak zamieszasz w kotle, to musisz wylizac chochle.


nie jestem i nie chcę być twym kolegą, po wtóre racja - skoro jesteś taki mądry i wszechwiedzący niczym najwyższa mądrość to pokaż co potrafisz w kwestii, którą poruszasz w tym warsztacie. Skoro nie chcesz pokazać to albo nie umiesz, albo nie masz jaj lub twe nadmuchane ego cię przerosło.
I ogólnie polecam ci stoperan sam się domyśl na co.
W przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję błyszczeć od tego są gwiazdeczki, politycy i ludzie o większym ego niż ich tyłek. Po tobie bałbym się chochli lizać, żeby nie przeszła na mnie twoja buta i ego ci nie wyciekło uszami. są od ciebie imć siaro lepsi modelarze - tacy, którzy poklasku w necie nie szukają i sklejają modele dla własnej frajdy - pamiętasz co to znaczy jeszcze?
Na forumowych krytykantów mam wyjebane po całości od zarania dziejów, aż do nicości
Darth_hobbit
 
Posty: 181
Dołączył(a): sobota, 22 lutego 2014, 20:22

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez siara1939 » niedziela, 18 maja 2014, 13:38

Ale cie ponioslo. :lol:
Miales juz nie odpisywac, podobno nie reagujesz juz na moje wpisy.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez TGMJ » niedziela, 18 maja 2014, 14:07

ładnie to tak piraty kupować? :?
eternal jihad
Avatar użytkownika
TGMJ
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 2 czerwca 2009, 21:56

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez zbigniew_drabarek » niedziela, 18 maja 2014, 22:20

Darth_hobbit napisał(a):
siara1939 napisał(a):Ja mam cos pokazywac, udowadniac? Chyba smiesz zartowac. :D
Kolega dostal to na co zasluzyl.
Ja kazdego traktuje jak rownego sobie, do czasu, az zacznie klapac dziaslami nie wiedzac o czym, tylko po to zeby zablysnac.
Pamietaj- jak zamieszasz w kotle, to musisz wylizac chochle.


nie jestem i nie chcę być twym kolegą, po wtóre racja - skoro jesteś taki mądry i wszechwiedzący niczym najwyższa mądrość to pokaż co potrafisz w kwestii, którą poruszasz w tym warsztacie. Skoro nie chcesz pokazać to albo nie umiesz, albo nie masz jaj lub twe nadmuchane ego cię przerosło.
I ogólnie polecam ci stoperan sam się domyśl na co.
W przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję błyszczeć od tego są gwiazdeczki, politycy i ludzie o większym ego niż ich tyłek. Po tobie bałbym się chochli lizać, żeby nie przeszła na mnie twoja buta i ego ci nie wyciekło uszami. są od ciebie imć siaro lepsi modelarze - tacy, którzy poklasku w necie nie szukają i sklejają modele dla własnej frajdy - pamiętasz co to znaczy jeszcze?

Proponuję żebyś przejrzał dokonania Siary prezentowane na tym forum od 4759 postów. I porównał ze swoimi.
zbigniew_drabarek
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 19 marca 2010, 20:19

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez Sherman » poniedziałek, 19 maja 2014, 14:49

Nie żeby coś ale kolega Siara też miał się już nie odzywać na forum :P
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez siara1939 » poniedziałek, 19 maja 2014, 16:14

Jezeli taka jest wola ludu, to nie widze przeszkod.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Popiersie - kobieta faun 50mm

Postprzez Peter_D » wtorek, 20 maja 2014, 14:19

I znów zamiast się czegoś nauczyć na błędach innych utwierdziłem się w przekonaniu, że człowiek, człowiekowi nadal wilkiem...
A zombie, zombie zombie ;)
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24

Poprzednia strona

Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości