Nadmorski Niemiec z pancerną pięścią w 1/35

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Nadmorski Niemiec z pancerną pięścią w 1/35

Postprzez prawdziwy-sok » środa, 12 sierpnia 2009, 01:35

Witam!
Nazywam się Maciek, ale wszyscy moi znajomi mówią mi Sok, jestem licealistą z warszawy a wiosen mi osiemnaście.
Modelarstwem zajmuję się od jakiegoś już czasu, tak jak i oglądam to forum, ale dopiero teraz zebrałem się na odwagę żeby zaprezentować moje prace. Głównie maluję i sklejam figurki w skali 1/35 oraz pojazdy i figurki w 1/72
Ostatnio nabyłem zestaw nadbałtyckich Niemców dragona, mając nadzieję, że uda mi się na nich nauczyć malować akrylami, a efekty proszę skrytykujcie konstruktywnie:) (jest to moja druga figurka malowana akrylami, wszystkich wcześniejszych nie warto pokazywać)

Obrazek
Obrazek
a reszta tu,tu i tu
Żeby tak pokazać coś innego, a mojego, to chciałbym też zaprezentować
sdkfz251 pionierski dragona w 1/72 i kilka figurek pegasusa które wykonałem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak słowo daję, może to przez późną porę, ale nie mogłem znaleźć regulaminu tego forum coby sobie rozmiar fotek sprawdzić, więc jakby co, to modów proszę o wyrozumiałość:)

Pisownia !!!
Przepraszam, mam nadzieję, że poprawiłem odpowiednio wszystko:)
Ostatnio edytowano środa, 12 sierpnia 2009, 20:07 przez prawdziwy-sok, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Reklama

Re: Nadmorski Niemiec z pancerną pięścią w 1/35

Postprzez Ave » środa, 12 sierpnia 2009, 11:44

Witaj na forum

Nadmorski wygląda obiecująco, a zwłaszcza cieniowanie jego kurtki - chętnie zobaczę skończoną figurkę.
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: Nadmorski Niemiec z pancerną pięścią w 1/35

Postprzez prawdziwy-sok » czwartek, 13 sierpnia 2009, 02:52

Zacząłem kłaść rozjaśnienia, niestety wpadając miejscami w cienie, więc czeka mnie sporo poprawiania.
Wykożystałem dwie techniki- stopniowe nakładanie coraz jaśniejszych warstw koloru, oraz wet on wet(chyba tak się to nazywa?) mianowicie pomazałem obszar malowany retarderem, a potem stopniowo nakładałem rozjaśnienie. Drugi sposób wydaje mi się dużo wygodniejszy i przyjemniejszy w użyciu, więc chyba zostanę przy tym.
Jaki kolor nadawał by się na spodnie? Nie mam pomysłu, może szary?
Jakieś komentarze? Krytyka? Rady?
Swoją drogą, może mi ktoś podpowiedzieć, poproszę, jaki papier do pieczenia nadaje się do zrobienia mokrej palety? Mój domowy w ogóle nie przepuszcza wody, w żadną stronę.
Obrazek
Prawy boczek
i lewy.
Ciach !!! Zdjęcia wklejone niezgodnie z regulaminem.
Pisownia !!!
Xenomorph
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Re: Nadmorski Niemiec z pancerną pięścią w 1/35

Postprzez spiton » niedziela, 16 sierpnia 2009, 14:38

Kolor dobierz taki, żeby wyglądały jak by ich od kilku miesięcy nie zdejmował ;-))
A figurki fajne. Maja fajna kolorystykę, i są fajnie cieniowane ;-))
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości