VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

(24.01.2011-09.05.2011)

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez JGucwa » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 09:16

drabik napisał(a):...No, no - radosnego wyjazdu życzę! Bardzo fajny pomysł rocznicowy... Tam się poznaliście?.. .


Dzięki. Ten wyjazd to mój prezent dla niej :mrgreen: .
A poznaliśmy się w zupełnie innych okolicznościach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

drabik napisał(a):...A o piwniczkę się nie martw, wraz z inszym amatorem jej zawartości mogę jej strzec przed wścibskimi oczętami :twisted:


I tego się właśnie obawiam :lol: :lol: :lol: ;o) .
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Pan_Cerny » piątek, 19 sierpnia 2011, 12:13

Ha! Znalazłem w magazynku protoplastę tego modelu - matchboxowy Hurricane IIC, PK-11. Jest prawie tak stary jak ja :)
Może to okazja by go odkurzyć i w końcu skleić? Czy ktoś go może robił i mógłby mi powiedzieć czy warto dorabiać w kabinie pilota cokolwiek? Czy przez szybkę będzie widać wnętrze? Oczywiście samolot byłby z pilotem.
Tymcza!
Marek
Mam zmienne IP i się tego nie wstydzę.
Avatar użytkownika
Pan_Cerny
 
Posty: 563
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 23:58
Lokalizacja: W-wa

Re: VIN-ORT/ Hurricane Mk IIC LOTNIA 1/72

Postprzez Grzegorz2107 » piątek, 19 sierpnia 2011, 12:18

Pan_Cerny napisał(a):Ha! Znalazłem w magazynku protoplastę tego modelu - matchboxowy Hurricane IIC, PK-11. Jest prawie tak stary jak ja :)
Może to okazja by go odkurzyć i w końcu skleić? Czy ktoś go może robił i mógłby mi powiedzieć czy warto dorabiać w kabinie pilota cokolwiek? Czy przez szybkę będzie widać wnętrze? Oczywiście samolot byłby z pilotem.


Daj mu najwyżej celownik. Przez oryginalne szkiełko z pomalowanymi ramami nic więcej nie będzie widać, szczególnie, że "chłopek" ma siedzieć na fotelu.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Poprzednia strona

Powrót do Vintage, czyli wspomnień czar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości