Советский танкист Alpine Miniatures 1/35

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Советский танкист Alpine Miniatures 1/35

Postprzez SvS » niedziela, 17 stycznia 2010, 22:13

Представляю вашему вниманию свою очередную фигуру,полное название 35040 WW2 Russian Tank Crew. Ползая по одному интернет-магазину наткнулся на этот кит. Данная фигура сразу привлекла моё внимание - не раздумывая я её прикупил. Работа над фигурой заняла около одной календарной недели.
Фигурка отлита из смолы высокого качества, поэтому в сборке и отделении деталей от литников проблем не было (режется как обычный пластик). Были небольшие пузыри на штанах и кое-где облой, но всё это легко устранимо. Не понравились в наборе головы, неряшливо открытый рот(в комплекте две головы, отличия только в головном уборе: шлемофон и пилотка) и глаза находятся не на одной линии, а на перекос. Один глаз зажмурен. Долго мучился с окраской «головы в говорящей шапке», в итоге отказался от неё.
Окрашена фигура темперой-ПВА. Металлик от Акан. Подставка от Миниарт, окрашена акрилом Акан. Снег сода+ ПВА.

Przedstawiam Wam moją ostatnią figurkę, o pełnej nazwie "35040 WW2 Russian Tank Crew". Przeszukując sklepy internetowe natknąłem się na ten zestaw. Ta figurka od razu przyciągnęła moją uwagę- zamówiłem ją bez namysłu. Praca nad nią zajęła mi około kalendarzowego tygodnia.
Figurka odlana z wysokiej jakości żywicy, dlatego przy montażu i oddzielaniu detali od wlewów nie było problemów (piłuje się jak zwykły plastik). Niewielkie pęcherzyki były na spodniach, a gdzieniegdzie nadlewki, ale łatwe do usunięcia. Nie podobały mi się głowy, (?) otwarte usta (w zestawie dwie głowy, różniące się tylko nakryciem głowy: hełmofon i pilotka), oraz oczy znajdujące się nie w jednej linii, a na skos. Jedno oko przymrużone. Długo męczyłem się z malowaniem "głowy w gadającej czapce", aż w końcu zrezygnowałem z niej.
Figurka pomalowana temperą (?). Metalik firmy Akan. Podstawka Miniartu, pomalowana akrylem Akan. Śnieg- soda i Wikol.

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 17 stycznia 2010, 23:13 przez SvS, łącznie edytowano 4 razy
SvS
 

Reklama

Re: Советский танкист Alpine Miniatures 1/35

Postprzez piotr dmitruk » niedziela, 17 stycznia 2010, 22:48

Пишите, пожалуйста по- русски. Мы будем переводить. Это лучше чем этот автомат, совсем непонятный.
Ссылку надо вести только к снимке, не к сайту. Я исправил первую например.

EDIT:
Wypowiedź była skierowana bezpośrednio do autora postu, ale na wyraźną prośbę użytkowników przedstawiam tłumaczenie:
Proszę pisać po rosyjsku. My będziemy tłumaczyć. To lepsze niż ten automat, zupełnie niezrozumiały. Odnośniki powinny prowadzić tylko do zdjęcia, nie strony. Poprawiłem pierwszy jako przykład.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9986
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Советский танкист Alpine Miniatures 1/35

Postprzez SvS » niedziela, 17 stycznia 2010, 23:14

Всё исправил.Спасибо :oops:
SvS
 

Re: Советский танкист Alpine Miniatures 1/35

Postprzez Jaho63 » niedziela, 17 stycznia 2010, 23:39

Tанкист красивый, но фон еще красивее.* :)
*) Czołgista przystojny, ale tło piękniejsze.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Советский танкист Alpine Miniatures 1/35

Postprzez SvS » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 08:15

Jaho63 napisał(a):Tанкист красивый, но фон еще красивее.* :)
*) Czołgista przystojny, ale tło piękniejsze.


Спасибо :oops: Ждал погоду,пошёл снимать на улицу,а там повалил снег. :lol:

Dziękuję. Czekałem na pogodę, poszedłem robic zdjęcia na ulicę, a tam spadł śnieg.
SvS
 


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości