Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Postprzez KędzioR_vo » czwartek, 5 sierpnia 2010, 21:07

Witam :)

Zaprezentuję tutaj galerię niedawno ukończonych różnych figurek, w związku z czym nie bardzo wiedziałem, jak temat nazwać ;) Najważniejsze i najbardziej pasujące do tej stronki, pod względem modelarskiego (chyba) podejścia jest ustrojstwo z nieodległej przyszłości i świata firmy Rackham... UROD to pancerny pojazd używany przez Red Blok, dość komunistycznie podchodzącą do życia organizację z czasów AT-43 ;)
Jeśli ktoś zechce wiedzieć więcej, jeszcze mogę napisać :)
Na razie tylko tyle, że skala figurek to 30mm, choć załoga stojąca przy pojeździe jest nieco mniejsza (to klonowane dzieci z próbówek, ale to mało istotne ;) :P)...

Obrazek

Tutaj są obrobione fotki w wąskiej wersji, dostosowanej do figurkowego serwera ersja z Coolmini, a niżej link do samego URODa na Coolmini:
http://coolminiornot.com/256141

I większe zdjęcia:
1, 2, 3, 4, 5, 6.

Sam pojazd:

Obrazek

Wersja z Coolmini i link do stronki -
http://coolminiornot.com/256142

Większe fotki:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Oraz załoga - bohaterowie Odin i Manon, czyli nastoletnie superbliźniaki z chowu sztucznego ;)

Obrazek

Wersja z Coolmini - oraz link do stronki:
http://coolminiornot.com/256143

Większe zdjęcia:
1, 2, 3, 4, 5, 6.

Jeśli ktoś kojarzy wielkość figurek z gry bitewnej Władca Pierścieni, to dla porównania skali bliźniaki z orkowym szamanem KaRdushem, a także fotka: "Talk to the hand" ;)

Wrzucę jeszcze więcej zdjęć, więc można spokojnie już teraz iść po herbatę lub nacisnąć magiczny krzyżyk po prawej u góry ;)

Jako kolejnego zaprezentuję konfRontacyjnego Tygrysa Dirza:

Obrazek

Na początek najlepiej (?) obrobiona fotka, która trafiła też na CoolMini:
TygRyS oraz link do CMON dla zainteresowanych:
http://coolminiornot.com/256140

Większe fotki bestii: 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7. A także zbliżenia na mordę strasznie zakrwawioną ;)

A teraz coś z mojego "systemu macierzystego", czyli wspomnianego Władcy Pierścieni - LotR SBG :)
Zdecydowanie milej mi się gra i maluje armie Zła, w związku z czym tutaj zaprezentuję część mojego MoRdoRu - jego nowych przedstawicieli, jak i za kilka chwil, całą gromadkę dostosowaną do pewnego turnieju ;)

Na start jednostki Morgul Stalkers:

Obrazek

Oraz większe fotki, 1, 2, 3, zbliżenie na ryjek jednego, a także dla porównania fotki z innych warunków pogodowych ;)
Jeszcze o Stalkersach pisząc - IMO jedna z klimatyczniejszych figurek do LotRa, świetnie zrobione, idealnie oddające klimat skradających się morderców, acz słabo dość określone statystykami w grze ;)

Teraz zaprezentuję szybko moją armijkę, którą grałem niedawno w Słupsku na większym turnieju :)
Najpierw dawno robione orki z Morannon, pancerny trzon mych sił, następnie wspieranie z nowych i starych orków z włóczniami, a jako artyleria formacja łuczników - tRopiciele.
Jako moje HQ występowała taka oto grupa dowodzenia, dokładniej pisząc:

Shagrat:

Obrazek

Prawdopodobnie najciekawszy w Polsce, dzięki konwersji dość znacznej ;) Praktycznie z oryginału została tylko głowa :)
Zbliżenie... Sama figurka konwertowana była spokojnie, ale malowana szybko, byle zdążyć na turniej. Udało się w miarę połączyć jakość z prędkością mazania ;) Fotki dalsze, 1, 2, 3.

Dodatkowo do grupy dowódczej dorzuciłem konwertowanego Durghaz Nara:

Obrazek

Zblizenie oraz 1, 2, 3, 4, 5.

A na zakończenie ostatnich zabaw z LotRem ognisty staruszek :P Wcześniej pokazywany szaman - KaRdush:

Obrazek

Zbliżenie oraz 1, 2, 3, 4.

To tyle z moich wakacyjnych i nie tylko wytworów, jeśli ktoś to przeczytał, to gratuluję i zarazem dziękuję :)


PozdRawiam serdecznie :)
KędzioR_vo
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2009, 10:45

Reklama

Re: Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Postprzez rollingstones » czwartek, 5 sierpnia 2010, 21:45

Urod jest świetny
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Re: Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Postprzez Domelski » czwartek, 5 sierpnia 2010, 22:25

Tylko jego nazwa mniej.
"U" w rosyjskim alfabecie nie występuje.
Nasze "U" to u nich "Y". Może być jeszcze "ц", ale to z kolei znaczy "c".
Z kolei "я", czyta się jako "ja" np. Россия (rasija).
Podobnie "D", u nich pisze się "д", np. dom - дома.

Gdybyśmy chcieli przeczytać jego nazwę uwzględniając U i D, to brzmiałaby "UJAAD" bo "o" czytamy jako "a". Co to miałoby znaczyć to nawet google tłumacz nie wiedział.

No chyba, że to wynik popromiennej mutacji amerykańsko-rosyjskiej nacji przyszłości do czego google jeszcze nie doszedł :mrgreen:

Niemniej figurki: good, good, goooooood :P
Jeżeli Twój model do Ciebie mówi...

...to znak, że trzeba wywietrzyć pracownię.
Avatar użytkownika
Domelski
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 6 marca 2010, 19:40

Re: Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Postprzez Adam Obrębski » sobota, 7 sierpnia 2010, 12:36

Ta maszyna krocząca ekstra, reszta też super, ale tamten gigant jest najbardziej reprezentatywny.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Postprzez ROMAN » niedziela, 8 sierpnia 2010, 12:36

Całkiem ciekawe. Fajnie pomalowane, niezła robota. Mam tylko nadzieje że nie dożyje takich czasów gdy ul. Piotrkowską w Łodzi będą spacerowały takie dzierladki :mrgreen:

Obrazek

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: Radziecka pancerka przyszłości -UROD- oraz wiele innych :)

Postprzez Akahoshi » niedziela, 8 sierpnia 2010, 19:51

Mechy rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni mają w sobie to COŚ. Zawsze mi się podobały.
Szkoda tylko, że tak rzadko można zobaczyć takie produkcje na naszych polskich forach. Mnie się podoba. Proszę o więcej...
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości