Giermaniec poligonowy ausf. E

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Giermaniec poligonowy ausf. E

Postprzez Adam Obrębski » wtorek, 31 marca 2009, 15:38

Czekając na figury, których mam zamiar użyć do winietki pacyficznej wymalowałem taką pacynkę. Poligon ten to jakaś tam żywica, dobrałem sobie kolorki na "tak jak mi się wydaje" i zacząłem trenować całościowe cieniowanie akrylami. Cudo toto nie jest, dokładności brakuje... łapy się trzęsą... nawet babole w postaci łączenia form się miejscami ukazały, no ale oceńcie proszę malowanie bo na tym się głównie skupiłem. Oczywiście są kaprawe oczka - znak rozpoznawczy mojego "figurkowania", ale moim zdaniem efekty i tak lepsze niż przy emaliowo-olejnych próbach :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: Giermaniec poligonowy ausf. E

Postprzez Radek Pituch » wtorek, 31 marca 2009, 16:45

Cześć Adam

Proponowałbym żebyś do ćwiczenia wybierał figurki o wyraźniejszych, ostrzejszych fałdach. Lepiej i łatwiej będzie CI się pracowało. Ta figurka, którą pokazałeś ma dosyć obłe fałdy, przez co jest trudna do pomalowania dla kogoś kto chce się nauczyć cieniować, takie jest moje zdanie.
Jakich pędzli używasz? Chodzi mi o rozmiar.

Radek
Avatar użytkownika
Radek Pituch
 
Posty: 2152
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Giermaniec poligonowy ausf. E

Postprzez Adam Obrębski » wtorek, 31 marca 2009, 16:59

00 i 000, ale są już trochę leciwe... właściwa robota będzie musiała być poprzedzona wycieczką do plastycznego. Malując mam świadomość, że potrzeba dobrych pędzli, ale nie chciałem się już "chwalić" czym maluję bo wiadomo, że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy :mrgreen:
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości