Gebirgsjager [Dragon / 1:35]

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Gebirgsjager [Dragon / 1:35]

Postprzez arthur_szu » poniedziałek, 30 marca 2009, 22:40

Figurka jak w tytule - niemiecki strzelec górski z roku 1940/41 :) Malowany pędzlem akrylami i olejami, suchym pędzlem, "łoszowany" itd itd... Kolory dobierane "na oko" z internetu, książek i porad Kolegów :) Na dzień dzisiejszy zmieniłbym kolor spodni - powinny bardziej w zieleń wpadać ale teraz to po ptokach- jak mawiają ;) W sumie żałuję też, że "walczyłem" z malowaniem dłoni skoro można było je maznąć je na szaro jako rękawiczki, bo takowych używali. Mauser pomalowany w ramach testu malowania drewna akrylami i olejami. Zarośla z waty stalowej malowane aerkiem, podobnie jak cała gipsowa skała i mech :) A propos mchu - wyszedł całkiem przypadkowo - zrobiłem "formę" z bokami z gąbki od zabezpieczenia laptopa, zostawiłem i tak sobie gips wiązał ... Gdy chciałem rozmontować foremkę cześć gąbki została na gipsie co dało - moim zdaniem - zacny efekt po malowaniu aerkiem i suchym pędzlem...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam, Artur Sz.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
arthur_szu
 
Posty: 242
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 12:04
Lokalizacja: Braniewo/Koszalin

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Gebirgsjager [Dragon / 1:35]

Postprzez Menthor » poniedziałek, 5 października 2009, 18:35

Witam. Bardzo fajnie wyszła ci winietka , takie proste sposoby są chyba najlepsze na ciekawe projekty . ładnie wyszło . Pozdrawiam i dalszych sukcesów życzę . ;o)
Menthor
 

Re: Gebirgsjager [Dragon / 1:35]

Postprzez arthur_szu » poniedziałek, 5 października 2009, 21:28

A dziękuję :) Z ręką na sercu przyznaję się, że teraz zupełnie inaczej bym ją pomalował. To była jedna z moich pierwszych figurek w życiu i chyba 2 winietka, więc jestem świadom wszelkich niedociągnięć ;o)
Pozdrawiam, Artur Sz.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
arthur_szu
 
Posty: 242
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 12:04
Lokalizacja: Braniewo/Koszalin


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości