Totenkopf Division 1945 - Dragon 1/35

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Totenkopf Division 1945 - Dragon 1/35

Postprzez Iwan » wtorek, 6 października 2009, 18:28

Witam!
Przedstawiam ukończone figurki żołnierzy z Dywizji Totenkopf. Przy ich budowie i malowaniu nie ustrzegłem się błędów, wiem też, że nie są one najwyższych lotów. Jednak mam nadzieję, iż kolejne będą coraz lepsze.
wątek warsztatowy (co prawda niedokończony) można znaleźć tutaj http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=25&p=77112#p77112

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam!
Pozdrawiam
Iwan
Avatar użytkownika
Iwan
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 26 października 2008, 09:15
Lokalizacja: Jarosław

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Totenkopf Division 1945 - Dragon 1/35

Postprzez arthur_szu » czwartek, 8 października 2009, 11:28

Co do ostatniego zdjęcia - ładownice były montowane z przodu na pasie, po lewej i prawej stronie ale na pewno nie tak z tyłu jak u Ciebie. Wierz mi na słowo, że ciężko byłoby wyjąć magazynki ze skrajnych kieszeni. Co do malowania - spróbuj nie używać wash'ów używanych w pancerce - zalewasz tym samym wszelkie malowanie, nawet jeśli malowanie byłoby nieziemskie. Cieniowanie - moja rada to spróbuj akryli z retarderem i dobrymi pędzlami.

Powodzenia w nastepnych pracach.
Ostatnio edytowano piątek, 9 października 2009, 10:37 przez arthur_szu, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam, Artur Sz.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
arthur_szu
 
Posty: 242
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 12:04
Lokalizacja: Braniewo/Koszalin

Re: Totenkopf Division 1945 - Dragon 1/35

Postprzez Iwan » czwartek, 8 października 2009, 17:51

Dziękuję za komentarze i rady. Postaram się zwrócić uwagę i nie popełniać takich błędów w przyszłości.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam
Iwan
Avatar użytkownika
Iwan
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 26 października 2008, 09:15
Lokalizacja: Jarosław


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości