Hunzakut z Infinity - figurka w skali 28mm

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Hunzakut z Infinity - figurka w skali 28mm

Postprzez KędzioR_vo » wtorek, 8 kwietnia 2014, 21:05

Udało mi się skończyć mojego ulubionego infiltratora Haqqislamu - Hunzę w wersji z granatnikiem, zwanego Pumą :) W związku z tym tradycyjnie wrzucam i tutaj kilka zdjęć.
Trochę zmieniłem mu broń i trochę dodałem pierdół, jak ulepiony śpiwór, maczeta itp, co można zobaczyć tu, tutaj lub tu ;)

Skończony twardziel wygląda tak:
Obrazek

Jak widać, to bydlak o ironicznym podejściu do życia ;)

Tutaj można zagłosować: http://www.coolminiornot.com/355237

A tak wygląda z infiltracyjnymi ziomkami:
Obrazek

Więcej fotek różnistych jak zwykle w albumie na Photobucket.


PozdRawiam
KędzioR_vo
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2009, 10:45

Reklama

Re: Hunzakut z Infinity - figurka w skali 28mm

Postprzez Dżejrosz » wtorek, 8 kwietnia 2014, 21:44

Ładne :shock: :shock: .
Z tego co widać są to figurki metalowe. Czym je podkładujesz?? Specjalnym jakimś podkładem??
15-latek (czyli ja) i modelarstwo??- dobre!!! :lol:
Pozdrawiam Kuba :D
Dżejrosz
 
Posty: 244
Dołączył(a): piątek, 9 sierpnia 2013, 23:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hunzakut z Infinity - figurka w skali 28mm

Postprzez TGMJ » środa, 9 kwietnia 2014, 17:16

choć nie twórca to pozwolę sobie odpowiedzieć - dokładnie - produkowane są podkłady do figurek, bez użycia których, na metalowej figurce akrylami nic nie zdziałasz. Generalnie występują w dwóch wersjach - spray lub opakowanie jak zwykła farba (te drugie to lejesz do aerografu albo, jak jesteś odpowiednio twardy, kładziesz z pędzla). Puchy produkuje np GW/Citadel, Army Painter, Vallejo, Andrea itd., (w czasach bardzo odległych niektórzy używali nawet podkładów samochodowych), płynne to też Vallejo, Scale 75.... Osobiście polecam puchy - jedna starcza na całkiem sporo ludków, łatwo daje cienką warstwę, a nie ma problemów związanych z koniecznością obsługi dodatkowego sprzętu (minus - nie bardzo da się je stosować w mieszkaniu).
eternal jihad
Avatar użytkownika
TGMJ
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 2 czerwca 2009, 21:56

Re: Hunzakut z Infinity - figurka w skali 28mm

Postprzez KędzioR_vo » środa, 9 kwietnia 2014, 18:35

A ja właśnie zwykłych podkładów samochodowych z marketów używam :) Akurat przy tym był biały Dupli Color z Castoramy. Kryje dobrze, mocno się trzyma metalu, a i akryle na nim ładnie pływają :)


PozdRawiam
KędzioR_vo
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2009, 10:45


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości