German Panzerjäger 1:16 Dragon

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

German Panzerjäger 1:16 Dragon

Postprzez dr_a1ex » niedziela, 12 lipca 2020, 18:24

Figurka powstała z braku laku, bo akurat taką kiedyś kupiłem w modelarskim - chciałem spróbować czegoś w 1:16. Była kwarantanna, 2 tygodnie przymusowego wolnego i mogłem w końcu się czymś zająć. Nie dorobiłem paska do broni, albowiem mi się nie chciało szarpać z folią aluminiową - już nie wiedziałem czym przyciąć, aby było równo i szlag jasny mnie trafiał.. Jak wyszło - oceńcie sami :oops:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 16 lipca 2020, 22:35 przez dr_a1ex, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
dr_a1ex
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 09:49

Reklama

Re: 1:16 German Panzerjäger

Postprzez kojot69 » niedziela, 12 lipca 2020, 18:43

Mógłbyś zamieszczać zdjęcia na forum zgodnie z zasadami? Komu chce się penetrować linki zamieszczone przez ciebie.

EDIT: Dzięki. Teraz lepiej widać. Zwłaszcza oczy :mrgreen:
Avatar użytkownika
kojot69
 
Posty: 830
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 18:33

Re: 1:16 German Panzerjäger

Postprzez dr_a1ex » środa, 15 lipca 2020, 22:30

kojot69 napisał(a):EDIT: Dzięki. Teraz lepiej widać. Zwłaszcza oczy :mrgreen:


Tak pomyślałem, że oczy mogłem jeszcze poprawić ClearFixem, ale boję się zepsuć. Na fotkach nie widać, ale są pomalowane błyszczącym bezbrawnym :->
Avatar użytkownika
dr_a1ex
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 09:49

Re: 1:16 German Panzerjäger

Postprzez Recenzjemodeli.pl » czwartek, 16 lipca 2020, 10:14

Istnieje istotna obawa, że lakier bezbarwny w niczym tu nie pomorze. Pomóc może natomiast przyswojenie, a wreszcie wdrożenie kilku sugestii i podpowiedzi z tego materiału:
https://youtu.be/GIzxQP2XxlY
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: 1:16 German Panzerjäger

Postprzez dr_a1ex » czwartek, 16 lipca 2020, 22:31

Recenzjemodeli.pl napisał(a):Istnieje istotna obawa, że lakier bezbarwny w niczym tu nie pomorze. Pomóc może natomiast przyswojenie, a wreszcie wdrożenie kilku sugestii i podpowiedzi z tego materiału:
https://youtu.be/GIzxQP2XxlY


Filmik fajny, ale on maluje figurkę chyba w większej skali. U mojego Niemca oczy były takie małe, że trudno było źrenicę nawet pędzelkiem 000 namalować, do tego farba Humbrol za szybko zasycha przy takim zabiegu. Pan na filmiku to maluje chyba akrylową farbą, strasznie wolno mu zasycha, bo maluje od razu dwie źrenice bez moczenia pędzla. Mówi trochę jak Bill z Kill Billa :mrgreen:
Avatar użytkownika
dr_a1ex
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 09:49

Re: German Panzerjäger 1:16 Dragon

Postprzez Recenzjemodeli.pl » czwartek, 16 lipca 2020, 23:17

Pan z filmiku maluje duża figurkę, bo na małej byłoby to wszystko mniej widoczne; celem filmu było jednak dobre pokazanie całego procesu. Natomiast to, co pokazuje, to może ciężko byłoby wymalować w skali 1/72, a w oczach figurki 120mm można śmiało wymalować tęczówkę, źrenicę i wszystko inne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości