STZ-5 (VULCAN ,MiniArt 1:35) - pół warsztat

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące dioram - to właśnie tutaj.

Re: STZ-5 (VULCAN ,MiniArt 1:35) - pół warsztat

Postprzez NIEDZWIEDZ » piątek, 6 września 2013, 16:50

English uniform pomieszaj z sunny skin tone,zrób sobie kilka odcieni farby o której wspomniałem, mieszając każdy odcień ze still tak , aby każda mieszanka była transparentna i nie wylewaj tylko pomaluj te kałuże jednocześnie wszystkimi odcieniami.Acha nie zapomnij przed przylejeniem pomaziać ta mieszanką gąski.
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 23:31
Lokalizacja: Kraków

Reklama

modele polskich samolotów

Re: STZ-5 (VULCAN ,MiniArt 1:35) - pół warsztat

Postprzez witek613 » wtorek, 10 września 2013, 08:35

NIEDZWIEDZ napisał(a):English uniform pomieszaj z sunny skin tone,zrób sobie kilka odcieni farby o której wspomniałem, mieszając każdy odcień ze still tak , aby każda mieszanka była transparentna i nie wylewaj tylko pomaluj te kałuże jednocześnie wszystkimi odcieniami.Acha nie zapomnij przed przylejeniem pomaziać ta mieszanką gąski.

Poszedłem za Twoją wcześniejszą radą i podwyższyłem bruzdy błota. Podobnie postąpiłem z odcieniem wody ale pomieszałem kolor Canvas z Flat Earth. Teraz odcień wygląda tak naturalnie jak to tylko możliwe. Mam nadzieje że na zdjęciach nie będzie przekłamania. Still Water nauczyłem się kłaść wyłącznie pędzlem po kilku wcześniejszych incydentach :) Diorama została już ukończona tylko jak widzisz za oknem pogoda się trochę spaprała i nie mogę zrobić dobrych zdjęć. Niestety nie posiadam odpowiednich lamp i jestem zmuszony robić zdjęcia w plenerze... Bardzo dziękuję za wszelkie zainteresowanie moim debiutanckim warsztatem :) Kolejna diorama jest już na warsztacie i będzie przedstawiała ,podobnie jak Twoje ,klimaty miejskie ale z okresu nieco wcześniejszego ,Roku Pańskiego 1937 - go :)
witek613
 
Posty: 219
Dołączył(a): środa, 27 maja 2009, 15:05

Re: STZ-5 (VULCAN ,MiniArt 1:35) - pół warsztat

Postprzez witek613 » czwartek, 12 września 2013, 18:20

Zapraszam do galerii:
viewtopic.php?f=29&t=39751
witek613
 
Posty: 219
Dołączył(a): środa, 27 maja 2009, 15:05

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości