Druga diorama - Broumov 1945

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące dioram - to właśnie tutaj.

Re: Druga diorama - Broumov 1945

Postprzez Jan Maria Kozik » sobota, 6 lipca 2013, 16:13

Sama pomysł z ramka nie jest zły widziałem profesjonalne dioramy robione w ramkach, oczywiście bez ,,kuwety'' ale tego błędu ne poprawiałem bo po prostu mi się nie chciało. Ale wzialem sobie te uwage do serca i przy nastepnej dioramie ktora juz zaczalem nie zrobilem tego błędu. Sherman napisał też o trawie statycznej że wygląda jak podłoga u fryzjera i moze i racja ale ową trawę sadziłem pierwszy raz w życiu i to bez elektrosadzarki więc chyba ma prawo nie wyjść (choć jak się pod kątem patrzy to widać że trawa częściowo stoi). Wózek rzeczywiście nie pasuje ale niech juz tak zostanie, w końcu to druga praca może mieć błędy. Zresztą ten wózek można zawsze usunać
Obrazek
Obrazek
Jan Maria Kozik
 
Posty: 175
Dołączył(a): środa, 20 marca 2013, 08:47

Reklama

Re: Druga diorama - Broumov 1945

Postprzez Sherman » sobota, 6 lipca 2013, 18:45

Hm... Właściwie nie wiem co napisać. Poza wiejskim wozem amunicyjnym do Mausa, Stug został naprędce przerobiony na poduszkowiec. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć to że delikatnie lewituje nad trawą. :lol: No i to spaghetti u fryzjera...

Cóż, przy następnej dioramce (bez ramki od obrazu) prowadź warsztat mniej opisowy a bardziej zdjęciowy i słuchaj czasem podpowiedzi ;o)
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości