Diorama z wrakiem...1/48

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące dioram - to właśnie tutaj.

Diorama z wrakiem...1/48

Postprzez Erlend Janson » poniedziałek, 18 lutego 2008, 22:18

No i przeszła mi juz wena na rrobienie dioramy z rozbitym Me 262 i postanowiłem podpalić teciaka:) Narazie przedstawiam wstępny etap budowy i jak zwykle czekam na opinie i rady. Nie ukrywam ze podczas budowy poprzedniej dioramy były bardzo pomocne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


I sam podpaleniec...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 lutego 2008, 23:16 przez Erlend Janson, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Erlend Janson
 
Posty: 548
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:14
Lokalizacja: Bytom

Reklama

Re: Diorama z wrakiem...1/48

Postprzez Paweł Czarnocki » poniedziałek, 18 lutego 2008, 22:32

No ta spalona skwarka zrobiona z teciaka podoba mi się. Ale już ten cukierkowy czysty Tygrysek nie pasuje mi jakoś. Ale wnioskuję, że dioramka dopiero "się robi " ?
Ale podłoże, trawka, ziemia i ta skałka jest gites !!
Avatar użytkownika
Paweł Czarnocki
 
Posty: 1289
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:32
Lokalizacja: Siedlce

Re: Diorama z wrakiem...1/48

Postprzez ewpiga » wtorek, 19 lutego 2008, 00:46

Bardzo ładnie pomalowałeś tą rdzę kolorek mi się podoba. Teciak rozbity z zestawu czy samorobota ? Gdybym dorzucił słów parę to pierwsze: wieża może gdybyś ją na bok przewalił nadało by to większego dramatyzmu. Rusek też moim tylko zdaniem trochę w podłoże powinien być wtopiony po kolorze rdzy sądzę, że nie stoi tam od "wczoraj" Jakiś mały lej wyrwa w piachu trochę tej ziemi i kępy trawy wyrwanej na pancerzu. Ta "ruszona" ziemia w innym odcieniu niż samo podłoże. Śmieci mało ale to chyba w swoim czasie. Tygrysek rozumiem tak nie pozostanie ? Zasiadam w rzędzie i podejrzę sobie.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Diorama z wrakiem...1/48

Postprzez Radek Pituch » wtorek, 19 lutego 2008, 00:54

Mnie nie pasuje tam ta skała rodem z Jury krakowsko-czestochowskiej. Gdzie tam takie rzeczy na,jak mniemam, stepach miedzy Kurskiem, a Charkowem? Lepszy by był jakiś domek.
Radek
Avatar użytkownika
Radek Pituch
 
Posty: 2152
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diorama z wrakiem...1/48

Postprzez Erlend Janson » wtorek, 19 lutego 2008, 01:20

Dzięki za rady i opinię. Skałka Radku juz niestety musi zostac bo wywalając ją mógłbym zniszczyc cała diorame mocno siedzi w podłozu. Co sie zaś tyczy teciaka to sam jeszcze nie wiem gdzie mam go postawic i czy tam bedzie Tiger czy cos innego. Postawiłem do testów Schwima i wyglada w moim odczuciu znacznie lepiej niz przyciezki Tiger. Na dioramce jeszcze sa planowane 3 drzewa ale czekam na ich dostawe...Co z tego wyjdzie ostatecznie sam jeszcze niewiem, co chwila mam inne koncepcje i zaraz po tym Anty -koncepcję:) Co się tyczy Teciaka to produkcja własna... na bazie Hobby Bossa
Avatar użytkownika
Erlend Janson
 
Posty: 548
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:14
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Dioramy - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości