Gdzieś w Niemczech - czerwiec 1945 - 1/35

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące dioram - to właśnie tutaj.

Re: Gdzieś w Niemczech - czerwiec 1945 - 1/35

Postprzez gufel » środa, 12 listopada 2008, 21:56

Nie obraź się, ale figurki czym prędzej do kreta zagonić i pomalować jeszcze raz. Te są nieładne. :( twarze i cieniowanie, wszystko do poprawy. Pzdr. Gufel.
gufel
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 11:18
Lokalizacja: Katowice

Reklama

Re: Gdzieś w Niemczech - czerwiec 1945 - 1/35

Postprzez Adam Chmielewski » czwartek, 13 listopada 2008, 08:22

gufel napisał(a):Nie obraź się, ale figurki czym prędzej do kreta zagonić i pomalować jeszcze raz. Te są nieładne. :( twarze i cieniowanie, wszystko do poprawy. Pzdr. Gufel.

Wiem, że daleko im do ideału. Nawet mojego, nie wspominając o mistrzowsko pomalowanych figurkach prezentowanych przez niektórych kolegów. Jednak zostaną takie jakie są - kiedyś trzeba je uznać za ukończone. Z prostego powodu. Gdybym teraz starał się je poprawić teraz, to może i byłyby odrobinę lepsze, a może i nie (moje umiejętności malowania figurek nie poprawiły się radykalnie). Jeśli za jakiś czas poprawię swój warsztat, to być może skorzystam ze słusznej uwagi i wylądują w krecie.
Na razie zamierzam kupić akryle Vallejo - pewnie są o niebo lepsze od moich akryli z supermarketu, i zacząć ćwiczenie malowania tymi farbami.
A co do obrażania się :) - to raczej dzięki za mówienie prawdy w oczy. Lepiej wysłuchać szczerej krytyki, niż fałszywej pochwały.
Pozdrawiam
Adam
Avatar użytkownika
Adam Chmielewski
 
Posty: 69
Dołączył(a): czwartek, 27 września 2007, 09:48
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości