Fabryka 1:35

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Fabryka

Postprzez rollingstones » sobota, 7 sierpnia 2010, 09:28

Umknęła mi ta galeria. Świetna praca Piotr. Feria barw jest wspaniała plus do tego super kontrast.
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Fabryka

Postprzez D.Beck » sobota, 21 sierpnia 2010, 10:52

Gratuluję Piotrze, praca doskonała! Zachęcam wszystkich do zaglądania na portal [i]modelarstworedukcyjne.pl[i], może choć niektórzy spojrzą na modelarstwo tam prezentowane nieco łaskawszym okiem i ze zrozumieniem, czego niektórym życzę...

Dariusz Beck
D.Beck
 

Re: Fabryka

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » wtorek, 24 sierpnia 2010, 19:37

D.Beck napisał(a):Zachęcam wszystkich do zaglądania na portal [i]modelarstworedukcyjne.pl[i], może choć niektórzy spojrzą na modelarstwo tam prezentowane nieco łaskawszym okiem i ze zrozumieniem, czego niektórym życzę...

Racja! Panowie, pora skończyć z szydzeniem i deprecjonowaniem podejścia do modelarstwa, jakie prezentują ludzie skupieni wokół tego portalu. Zresztą, to nieładnie obgadywać innych na swoim folwarku..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Fabryka

Postprzez ROMAN » sobota, 28 sierpnia 2010, 13:42

Kamil ...... jakiego kleju używasz do modeli ?
Ostatnio edytowano niedziela, 29 sierpnia 2010, 07:53 przez ROMAN, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: Fabryka

Postprzez Sherman » sobota, 28 sierpnia 2010, 19:53

ROMAN napisał(a):Kamil......jakiego kleju używasz do modeli ?

tego który jest najbliżej pod ręką ;o) poza tym CA nie daje takich efektów.
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Re: Fabryka

Postprzez ROMAN » sobota, 28 sierpnia 2010, 20:46

............... całe szczęście bo już się martwiłem, że butaprenu popróbował .... choć rozsądnie pisze, niemniej mam wrażenie jakby się zagubił ...... jakoś inaczej prawi.
Ostatnio edytowano niedziela, 29 sierpnia 2010, 07:52 przez ROMAN, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: Fabryka

Postprzez tankmania » sobota, 28 sierpnia 2010, 20:52

ROMAN napisał(a):...............całe szczęście bo już się martwiłem, że budaprenu popróbował....choć rozsądnie pisze, niemniej mam wrażenie jakby się zagubił......jakoś inaczej prawi.


Ja nie kleiłem dzisiaj butaprenem i jego rozumiem i jego sarkazm. Może jak nie dajesz rady na "sucho" to poklej tym co Kamil... ;o)
tankmania
 
Posty: 1074
Dołączył(a): czwartek, 22 października 2009, 04:53

Re: Fabryka

Postprzez ROMAN » sobota, 28 sierpnia 2010, 20:56

tankmania napisał(a):
ROMAN napisał(a):...............całe szczęście bo już się martwiłem, że butaprenu popróbował....choć rozsądnie pisze, niemniej mam wrażenie jakby się zagubił......jakoś inaczej prawi.


Ja nie kleiłem dzisiaj butaprenem i jego rozumiem i jego sarkazm. Może jak nie dajesz rady na "sucho" to poklej tym co Kamil... ;o)


Masz racje, to chyba kwestia kleju......
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron